ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Автоматизация


Тема: Автомат з магазинною пам’яттю (курсова з дискретної математики)
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2017-01-01 18:56:07
Автор:
Обьем: 42
Цена: 35 грн.

Содержание:

ВСТУП

1 ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

1.1 Базові означення МП-автоматів

1.2 Варіанти МП-автоматів

1.3 Еквівалентність МП-автоматів та КВ-мов.

1.3 Детерміновані МП-автомати

2 ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

2.1 Постановка задачі та її розв’язання

2.2 Реалізація задачі на мові C

ВИСНОВОК

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ:Выводы:

2.1 Постановка задачі та її розв’язання

 

Синтезувати МП-автомат для граматики такого вигляду:

Послідовність виконання синтезу МП-автомата:

1. Записати множину правил виводу у вигляді системи рівнянь, користуючись правилами побудови регулярних виразів, взятих у дужки:

 

ВИСНОВОК:

Скінченний автомат може вирішувати лише такі задачі, які вимагають фіксованого і кінцевого об’ємупам'яті. Проте у компіляторі виникає багато завдань, які не можуть бути вирішені при такому обмеженні і тому потрібна модель складнішого автомата.

Такий автомат розглянуто в даній курсовій роботі. Це автомат з магазинною пам'яттю – недетермінований розпізнавач, в потенційно нескінченній пам'яті якого елементи інформації зберігаютьсяі використовуються так само, як патрони в магазині автоматичної зброї, тобто в кожен момент доступний тільки верхнійелемент магазину. Операції над магазином: заштовхнути в магазин певний символ, виштовхнути верхній символ, залишити  магазин без зміни.

У MП-автоматі комбінується пам'ять кінцевого автомату і магазинна пам'ять. MП-автомат може знаходиться в одному з скінченногочисла станів і має магазин, куди він може поміщати і звідкиможе витягувати інформацію.

На кожному кроці дії автомата конфігурація його пам'яті можезмінюватися за рахунок переходу в новий стан, а також заштовхуваннясимволу в магазин або виштовхування з нього. На відміну від скінченногоавтомата MП-автомат може обробляти один вхідний символ протягом декількох кроків.

Використовується інформація: стан, верхній символ магазина поточний вхідний символ. Множина правил процесу обробки називаєтьсяпристроєм, що управляє пристроєм.

В даній роботі подана теорія, розглянуто принцип роботи МП-автомата, те як представляються мови в даних автоматах. Було проаналізовано МП-автомат, показано, як його синтезувати. В даному виді автоматів застосовуються КВ-граматики, тому порушується питання ієрархії Хомського і еквівалентності МП-автоматів та КВ-граматик. Також розглянуто варіанти МП-автоматів і детальніше вивчалися детерміновані МП-автомати.

Практичне застосування МП-автоматів – це написана програма, яка перевіряє на правильність введений арифметичний вираз.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь