ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Банковское дело


Тема: Аналіз балансу банка
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2012-09-26 19:36:37
Автор:
Обьем: 35
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

Вступ

1 Теоретичні основи аналізу балансу банка

1.1. Економічна сутність аналізу балансу банка

1.2 Інформаційно-правове забезпечення аналізу балансу банка

1.3. Методи проведення аналізу балансу банка

2. Аналіз балансу банка на прикладі ЛВ ВАТ «Ощадбанк»

2.1.Загальний аналіз динамки та об’ємів структури банківського балансу

2.2. Аналіз динаміки і масштабів активів

2.3. Аналіз пасивів балансу

Висновок

Література

ДодаткиВыводы:

 

До числа найбільш поширених прийомів аналізу належить метод угруповання, що дозволяє шляхом систематизації даних балансу розібратися в сутності аналізованих явищ і процесів. В процесі оцінки застосовуються угруповання рахунків балансу, які розглядаються з точки зору виділення власних і залучених ресурсів банку, довгострокових і короткострокових кредитних вкладень, термінів активно-пасивних операцій, видів доходів, витрат і прибутку. Статті можуть бути також згруповані за ступенем ліквідності, економічної сутності банківських операцій, рівнем прибутковості (за активом) і вартості (за пасивом) і тд.

Застосування методу порівняння необхідно, щоб визначити причини і ступінь впливу динамічних змін і відхилень за статтями на ліквідність банку і прибутковість його операцій, а також виявити резерви підвищення прибутковості останніх.

Метод коефіцієнтів дозволяє виявити кількісну взаємозв'язок між різними статтями, розділами чи групами статей балансу (паралельно можуть також використовуватися методи угруповання і порівняння). Таким чином, визначається питома вага конкретної статті (або груп статей) у загальному обсязі активу (пасиву) або у відповідному розділі. Активні (пасивні) балансові рахунки можуть зіставлятися як з аналогічними рахунками балансів попередніх періодів, так і з протилежними рахунками по пасиву (активу), згрупованими по загальним економічним контрагентам або єдиним термінів або видами операцій. Вибір тих чи інших методів аналізу обумовлюється завданнями виконуваної аналітичної роботи. Види аналізу банківського балансу так само залежать від цілей проведеного дослідження.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь