ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Библиотековедение


Тема: Загальна методика складання бібліографічних посібників
Тип: Реферат
Дата добавления: 2014-12-15 13:40:30
Автор:
Обьем: 11
Цена: 15 грн.

Содержание:

ЗМІСТ

 

Вступ

1.  Загальна методика складання бібліографічних посібників

Висновки

Список використаних джерелВыводы:

ВИСНОВКИ

 

Будь-які види бібліографічної діяльності і її результати (бібліографічні посібники), узяті в цілому, є цілком гідним об'єктом для самостійної наукової дисципліни, якою і є бібліографознавство, яке включає в себе історію, теорію, методику і організацію бібліографії.

Бібліографознавство – підсумок головним чином ХХ століття, що стало для нього справді золотим, унікальне явище, що не має собі аналогів.

Це виявилося, перш за все, в створенні теорії бібліографії, формуванні теоретичних уявлень про її сутність як суспільного явища, основоположних принципів бібліографічної діяльності, її структури. Теоретичне знання знайшло втілення в сотнях статей, монографіях, дисертаційних дослідженнях, ряді учбових видань, словниках і стандартах, що уніфікували в можливому ступені професійну термінологію. ...Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь