ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Бухгалтерский учет


Тема: Автоматизація обліку реалізації готової продукції в сільськогосподарських підприємствах на прикладі ТОВ “Агрофірма ,,Машівка” Машівського району Полтавської області
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2013-09-10 14:02:25
Автор:
Обьем: 33
Цена: 35 грн.

Содержание:

Вступ
Розділ 1. Економічне обґрунтування автоматизації обліку реалізації
Розділ 2. Алгоритм автоматизації обліку реалізації продукції, робіт і послуг
2.1. Постановка задачі
2.2. Формування довідників
2.3.Обробка первинної інформації
2.4. Аналітичний облік процесу реалізації
2.5. Одержання вихідної і звітної інформації
Розділ 3. Охорона праці при роботі з обліковою технікою
Висновки і пропозиції
Список використаної літературиВыводы:

На сучасному етапі удосконалення управління і поліпшення якості економічної інформації сприяє використанню засобів обчислювальної техніки для обліку, аналізу господарської діяльності і планування сільськогосподарського виробництва.
Саме комп’ютер взяв на себе виконання всіх арифметичних операцій, полегшив роботу з первинними документами, взяв на себе складання звітів і нарешті дозволив організувати роботу деяких користувачів при вирішенні однієї задачі.
І взагалі, автоматизація бухгалтерського обліку змінює зміст і організацію праці роботи обліку. Все менше місця в діяльності займають повсякденні трудомісткі операції, а також все більше праці стає творчо спрямована на організацію, удосконалення бухгалтерського обліку. Для удосконалення управління підприємством необхідно використовувати нові методи управління і сучасні методи побудови різних інформаційних систем. І перш за все необхідно провести докорінну реконструкцію його технічної інформаційної бази на основі запровадження автоматизованої системи обліку, в склад якої б входили б автоматизовані робочі місця бухгалтера.
Все більшого значення набула комп’ютерна інформаційна система підприємства, яка дозволяє керівнику одержати значну кількість оперативної управлінської інформації; обробляти і зберігати велику кількість інформації; здійснювати вибірку інформації у великій кількості даних; виконувати складні математичні розрахунки та багато іншого, що значно полегшує ведення господарської діяльності.
На жаль, в ТОВ”Агрофірма”Машівка” Машівського району на даний час не застосовують комп’ютерної інформаційної системи і всю облікову роботу здійснюють вручну. Це звісно, значно ускладнює ведення бухгалтерського обліку в господарстві.
Слід зазначити, що автоматизація процесу реалізації продукції ,товарів , робіт і послуг значно полегшує роботу обліковців, оскільки реалізація
є завершальним етапом виробництва і вона визначає фінансові результати і потребує найбільших зусиль і затрат.
Пропоную вжити наступних заходів щодо автоматизації обліку в ТОВ “Агрофірма”Машівка “Машівського району :
•перейти на журнально-ордерну форму обліку;
•виділити кошти на закупівлю комп’ютерів у бухгалтерію;
•оснащати комп’ютери спеціальним бухгалтерським програмним забезпеченням;
•ознайомити обліковців з особливостями роботи на комп’ютері;
•створити в господарстві автоматизовані робочі місця бухгалтера.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь