ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Бухгалтерский учет


Тема: Звіт з практики (бухоблік)
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2018-07-09 21:42:34
Автор:
Обьем: 74
Цена: 35 грн.

Содержание:

РОЗДІЛ 1. КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ НА ТОВ «БУГА»

1.1 Організаційно-економічна характеристикаТОВ «БУГА»

РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ОБЛІК НА ТОВ «БУГА»

2.1. Готівка. Готівкові операції на підприємстві

2.2. Облік безготівкових розрахунків на ТОВ «БУГА»

2.3. Облік запасів на підприємстві

2.5. Облік розрахунків з покупцями і замовниками на

ТОВ «БУГА»

2.7. Облік витрат на підприємстві

РОЗДІЛ 3. ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ЗВІТНОСТІ НА ТОВ «БУГА»

3.1. Порядок складання фінансової звітності

3.2. Порядок складання податкової звітності

3.3. Порядок складання статистичної звітності

РОЗДІЛ 4. АНАЛІЗ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ТОВ «БУГА»

4.1. Основні техніко-економічні показники  підприємства

ВИСНОВОК

 Выводы:

За результатами проходження мною практики на ТОВ «БУГА» можна дійти висновків, що дане підприємство було створено з метою здійснення комерційної, підприємницької діяльності з виготовлення взуття, надання послуг механізації , експорт власної продукції (робіт та послуг); здача в оренду вільних приміщень та обладнання. За час проходження практики  я ознайомилася із структурою підприємства її економічними службами, структурою і функціями управлінського персоналу, оволоділа навичками практичної роботи з бухгалтерського обліку, вивчила порядок оформлення первинних і зведених облікових документів, брала участь в етапах обробки облікової інформації. Опрацювала такі ділянки обліку як основні засоби, грошові операції (готівкові і безготівкові), виробничі запаси, витрати виробництва, розрахунки з покупцями і замовниками за готову продукцію, праця та її оплата. Безпосередньо по кожній вивчала організацію документування і документообігу, порядок документального оформлення господарських операцій, порядок записів у регістри синтетичного й аналітичного обліку, складання вихідних машинних документів. 
         Також навчилась складати первинні й зведені документи, приймати і перевіряти їх, виконувати основні технологічні процедури при опрацюванні інформації, сладати фінансову, податкову та статистичну звітність.

Проведений мною аналіз фінансового стану ТОВ «БУГА» засвідчив,що Досліджуюче підприємство - ТОВ «БУГА» є юридичною особою, має самостійний баланс, печатку, штампи, де зазначається повна назва товариства, бланки з фірмовою назвою, товарний знак, інші реквізити, поточний, валютний та інші рахунки в банках, емблему та інші необхідні реквізити.

Динаміка розвитку підприємства ТОВ «БУГА»є позитивною, що свідчить про задовільний фінансовий стан підприємства.

 

 Проведений аудит по ТОВ «БУГА» дав змогу впевнитись в тому, що фінансова звітність підприємства відповідає чинному законодавству, методології ведення бухгалтерського обліку та є достовірною. На ТОВ «БУГА» бухгалтерія, охорона праці, техніка безпеки і безпосередньо сама робота підприємства ведеться чітко і досконало, але так як підприємство досить молоде, існують, звичайно, й деякі недоліки, на які я звернула увагу керівника підприємства та головного бухгалтера. Мої пропозиції та зауваження були прийняті ними до уваги.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь