ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Делопроизводство


Тема: Автоматизація документообігу підприємства
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2013-01-09 20:07:20
Автор:
Обьем: 30
Цена: 35 грн.

Содержание:

Вступ

Розділ 1. ТЕОРЕТИЧНІ аспекти автоматизації системи документообігу на сучасному підприємстві

1.1. Сучасні засоби і методи автоматизації документообігу

1.2. Системи організації електронної документації: загальний огляд

Розділ 2. Дослідження особливостей автоматизації документообігу на підприємстві

2.1. Аналіз стану використання інформаційних технологій у діяльності ТОВ «Універсал»

2.2. Характеристика системи електронного документообігу в ТОВ «Універсал»

Висновки

Використана літератураВыводы:

Підводячи підсумки курсової роботи слід зазначити, що автоматизація документообігу за допомогою спеціального програмного забезпечення для роботи з документами та участі електронних документів в системі інформаційного обміну забезпечує: реєстрацію та зберігання їх в єдиному інформаційному просторі, колективну роботу з документами, скорочення рутинних операцій по заповненню документів, мінімізацію ймовірності помилок, прискорення процесу створення і коригування документів, взаємодія з територіально віддаленими підрозділами.

Системи  електронного документообігу – це ефективний інструмент у діяльності кожного промислового підприємства. Завдяки використанню електронних докумен­тів можна підвищити виконавську дисципліну працівників, зменшити час створення та роботи з документами (викорис­товуючи нетрадиційні комунікаційні канали зв'язку), відстежувати поточні технологічні показники (тобто оператив­но використовувати необхідну інформацію щодо стану ви­робництва) та в цілому покращити роботу підприємства.

В умовах інтенсивної інформатизації та зростання значення документування в процесах організаційної діяльності установ, зокрема, туризму все більшого застосування набуває електронна документація, оскільки автоматизація оброблення знижує трудовитрати діловодів, підвищує якість роботи виконавців з більшим ступенем прогнозованості та керованості термінів підготовки і впровадження документів.

Електронна документація істотно полегшує також систематизацію та аналіз наявної інформації. Це забезпечується коректним вибором програмних засобів, що дає можливість формувати якісну електронну документацію з усуненням різних видів прогалин, контролювати процеси її виконання, збереження, пошуку та використання.

Застосування спеціальних автоматизованих систем електронного документообігу істотно підвищує ефективність управлінської діяльності, прискорює рух документів в організації та зменшує трудомісткість опрацювання документів та затрати часу, що є нагальною проблемою вдосконалення управлінської діяльності, взагалі, і туристичної діяльності, зокрема.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь