ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Дизайн


Тема: Поєднання графічних технік та комп’ютерних технологій при створенні серії ілюстрацій
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2014-07-06 00:00:42
Автор:
Обьем: 30
Цена: 35 грн.

Содержание:

 Вступ………………………………………………………………………..

РОЗДІЛ І.РОЗВИТОК КНИЖКОВОЇ ІЛЮСТРАЦІЇ ЯК ТВОРУ ГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА………………………………………….

          1.1Значення  книжкової ілюстрації, їі види і функції…………….

1.2. Особливості технології виконання графічних ілюстрацій,види матеріалів…………………………………………..............................

РОЗДІЛІІ.ЗАСОБИ ХУДОЖНЬОЇ ВИРАЗНОСТІ ПРИ СТВОРЕННІ РОБОТИ…………………………………………………

2.1. Пошук шляхів для вирішення творчих завдань при виконанні роботи ………………………………………………………………

2.2. Етапи виконання та  засоби створення серії книжкових ілюстрацій...……………………………………………………………….

РОЗДІЛ ІІІ. Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях..

ВИСНОВКИ……………………………………………………………...

СПИСОК ВИКОРОСТИНАХ ДЖЕРЕЛ……………………………...Выводы:

 

Історичними витоками створення графічних ілюстрацій було доповненняабо супроводження тексту. Ілюстраціївикористовувалися  дляпередачіемоційноїатмосферихудожньоготвору, візуалізаціїгероївоповідання, демонстраціїоб'єктівописуванихукнизі. Слово «ілюстрація» походить від латинського "illustratio" - освітлення, наочне зображення. Ілюстрації до літературного твору разом з ним являють собою єдине ціле. Як відомо, одним і тим же словом "ілюстрація" називають зображення різні за змістом і формою, за значенням для твору і читача, по зв'язку між малюнком і текстом, по техніці виконання.

Історія ілюстрації йде далеко в глиб століть. Ще в Давньому Єгипті заклинання і гімни написані на папірусах супроводжувалися ілюстраціями. Розвиток ілюстрації невіддільний від розвитку книги. Нам відомі малюнки, які супроводжують текст «Книги мертвих», єгипетського папірусового свитка 1400 р. до н.е.З винаходом друкарства (кінець 14 - початок 15 століття ) історія ілюстрації стала стрімко розвиватися, а уXIXстолітті ілюстрації відтворюються за допомогою фотомеханічних процесів.

Емоційний зміст малюнка у величезній мірі залежить від вибору графічних засобів, матеріалів, вимагає відповідності їх один одному.

Ілюстрації виконують за допомогою різноманітних технік, таких, як, наприклад, пера та туші. Малюються тонкі лінії, контурні лінії, виконується штрихування.Широко використовується також техніка сухої кисті. Малюнки, виконані тушшю, світостійки. Також можна додати й акварельну техніку.

Своєрідність ілюстрації полягає в тому, що вона не самостійна за сюжетом. Художник як би допомагає автору, робить зримими його образи, ідеї. Ілюстрації до літературного твору разом з ним являють собою єдине ціле. Книжкові ілюстрації, вилучені з тексту, можуть деколи зробитися малозрозумілими і невиразними.Ілюстрації у вузькому сенсі цього слова, таким чином, або пояснюють текст шляхом демонстрації відповідного зорового образу, або активно тлумачать текст.

Художник як би допомагає автору, робить зримими його образи, ідеї. Працюючи над ілюстрацією, художник вирішує найрізноманітніші професійні проблеми: композиційної організації, декоративності, емоційної виразності, стилістичної відповідності духу літературного твору, зображуваної епосі.

Звісно, що у зв’язку з тим, що комп’ютерні технології та технології загалом стрімко розвиваються, завжди створюється щось нове, цю тему й надалі можна вважати актуальною.

 

 Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь