ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Дизайн


Тема: Засоби та можливості використання сучасних технологій в книжковій графіці
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2014-07-06 00:29:54
Автор:
Обьем: 22
Цена: 35 грн.

Содержание:

ВСТУП……………………………………………………………………...…….

РОЗДІЛ 1.Книжкова графіка як вид образотворчого мистецтва……...

1.1.    Розвиток мистецтва художнього оформлення

        друкованих видань …………...……………………………………...

1.2. Інтерпретація художнього образу засобами книжкової графіки ..... 

РОЗДІЛ 2. Еволюція технологій книжкової ілюстрації……......................

2.1. Умови та чинники формування сучасних технологій

       книжкової графіки……………………………………………………

2.2. Мистецький потенціал поліграфічних технік…………………….

2.3. Етапи втілення творчого проекту……………………………….…

РОЗДІЛ 3. Охорона праці……………………………………………………..

ВИСНОВКИ……………………………………………………………………..

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…………………………………….Выводы:

Відповідно до першого  завдання дослідження, ми з ясували, що тематика художнього оформлення стародруків і їх розподіл за жанрами відбивають загальні тенденції розвитку культури на світанку нової доби. Алегоричні композиції на титульних аркушах мали за завдання мовою символів дати певне синтетичне узагальнення змісту, нерідко розкрити головні думки твору. В деяких випадках елементи декору твору були не тільки тлумаченням тексту, але й істотним доповненням до нього. Оздоблені титули були своєрідними рекламними проспектами, які полегшували збут книжок. 

Висвітлюючи  засоби створення художнього образу   поліграфічних проектів ми встановили, що від оформлення видання залежить спосіб сприйняття тексту, зорові уявлення та асоціації, що він викликає. Художній редактор при оформленні дитячого видання може орієнтуватися на різні сторони та особливості художнього образу: типові (властиві багатьом текстам) або індивідуальні. Предметом його уваги може опинитись як літературний жанр твору, так і його стилістичні якості, загальне емоціональне забарвлення тексту та авторська інтонація, психологічні характеристики героїв або довкілля тощо.

 В пункті 2.1. ми дослідили умови та чинники формування сучасних технологій  книжкової графіки.Висвітлюючи способи створення та опрацювання комп’ ютерної графіки, ми відначили такі комп ютерні програми, як  Corel - CorelDraw, Adobe: Illustrator, Adobe: Photoshop, InDesign.

Вивчаючи мистецький потенціал поліграфічних технік, ми відзначили важливий фактор, що сприяє розвитку дизайну книги, - це розвиток нових технологій друку і застосування різних матеріалів (тканина,  хутро, пластик, поліетилен, металізована папір). У дитячих книгах набуває популярності багатоваріантність використання.

Досліджуючи втілення творчого проекту, ми виділили такі основні етапи: підготовчий етап, етап виконання і редагування оригіналів оформлення, композиційно-технічний етап: набір і верстання, підготовка зверстаного матеріалу для друку.

Оскільки комп’ютерні технології активно розвиваються, це і надалі залишатиметься актуальною проблемою.

                   Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь