ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Экология


Тема: Визначення загальної хімічної токсичності води з різних джерел
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2014-06-18 22:30:04
Автор:
Обьем: 30
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

ВСТУП

РОЗДІЛ 1.ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ХІМІЧНОЇ ТОКСИЧНОСТІ ВОДИ З РІЗНИХ ДЖЕРЕЛ

1.1 Моніторинг поверхневих вод Луганської області

1.2 Дослідження залежності між узагальненим показником рівня забрудненості води та її токсичними властивостями

РОЗДІЛ 2.ОЦІНКА ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ ВОДИ З РІЗНИХ ДЖЕРЕЛ В МЕЖАХ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2.1 Порівняльна характеристика стану токсикологічного забруднення води на території Луганської області

2.2 Визначення загальної хімічної токсичності води з різних джерел Луганської області

ВИСНОВОК

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛВыводы:

 

Фактор екологічного стану території є досить важливим для економічного розвитку регіону та формування соціально-економічних умов проживання насе­лення. Екологічний стан території є значним чинником при рішенні питань про ін­вестування коштів в економіку регіону. Даний фактор тісно пов'язаний з економіч­ною діяльністю на території регіону, зокрема з використанням природних ресурсів, і може виступати в якості регулятора розвитку території.

Підсумовуючи, слід визначити, що з 32 адміністративних одиниць області екологічний стан тільки 16 оцінюється як відносно добрий та задовільний.

Аналіз результатів оцінювання показує, що екологічна ситуація в ряді районів та міськрад має змінний, нестійкий характер.

Водні ресурси є дефіцитними для південно-східної частини України. В серед­ній за водністю рік за обсягами місцевого стоку, сформованого на території області, Луганська область характеризується надзвичайно низькою, менше 1 тис. мз, водо­забезпеченістю на 1 людину. За обсягами сумарного стоку водозабезпеченість об­ласті характеризується як дуже низька. З поверхневих вод найбільша кількість ви­користовується забраних з р. Сіверський Донець, та з р.Біла.

Найбільший обсяг свіжої води забирають на території міськрад – Луганської, Лисичанської, Первомайської, Алчевської. За загальним обсягом забраної свіжої води тільки Перевальський район може зрівнятися з деякими міськрадами.

Найменшу кількість води з міськрад забрано підприємствами Стаханова.

Недостатня кількість полігонів для поховання токсичних промислових відхо­дів і відсутність підприємств по їх знешкодженню та переробці, відсутність достат­ньої кількості централізованих пунктів збирання, утилізації, знешкодження та захо­ронення по видах відходів (в т.ч. токсичних), які утворюються практично на всіх підприємствах, призводить до такого негативного явища, як розміщення і накопи­чення відходів І-ІІ класів небезпеки на власних територіях підприємств. Місця складування токсичних відходів на підприємствах часто не відповідають екологіч­ним вимогам, що призводить до напруженої ситуації та сприяє їх потраплянню на несанкціоновані звалища та інші непристосовані для цього місця.

Отже, якість питної води в м. Луганськ, що надходить з річок Сіверський Донець і Айдар після водопідготовки, в основному відповідає нормативним вимогам. При транспортуванні водопровідною мережею її якість погіршується, причому контроль ведеться тільки по семи параметрах. Обробка води хлором, з однієї сторони, забезпечує її знезараження від бактеріальної флори, а з іншої, несе небезпеку утворення канцерогенних хлорорганічних речовин.

У зв’язку з цим було б доцільно активніше проводити заміну старої водогінної мережі міста, створити механізм відповідальності за забезпечення якісною питною водою в кожному окремому випадку, здійснювати постійний контроль за якістю та безпекою питної води, впроваджувати нові технології водопідготовки.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь