ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Экономика


Тема: 137 Формування робочої сили.Участь у прибутках.Задача-рівень безробіття за МОП
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2013-09-24 22:06:21
Автор:
Обьем: 11
Цена: 30 грн.

Содержание:

Розділ 1 формування робочої сили

Розділ 2 Участь у прибутках працівників підприємств: зарубіжний досвід і вітчизняні перспективи застосування.

Практична частина Задача № 16

 

Розділ 2. Практична частина. Задача № 16.

   Умова задачі. Населення держави складає 54 млн.осіб. Чисельність зайнятих – приблизно 2/3  від усього населення країни. Як безробітних зареєстровано у державній службі зайнятості  7 % від зайнятих. Чисельність непрацездатних осіб та осіб, що одержують пенсії за віком або на пільгових умовах – 6 млн. чол..; особи, що навчаються з відривом від виробництва – 8 млн. осіб. Чисельність непрацюючих і не бажаючих працювати з будь-яких причин склала 3 млн. осіб. Чисельність осіб, які самостійно шукають роботу або намагаються організувати власну справу – 2 млн.чол. Визначте рівень безробіття в державі за методикою МОП.

 

Рішення задачі.

За методикою Міжнародної організації праці (МОП) безробітні -  це особи у віці 15-70 років (як зареєстровані, так і незареєстровані в державній службі зайнятості), які задовольняють одночасно трьом умовам:

- не мають роботи (прибуткового заняття),

- шукають роботу або намагаються організувати власну справу,

- готові приступити до роботи протягом наступних 2-х тижнів.

За методологією Міжнародної організації праці (МОП) показник рівня безробіття в країні визначається у відсотках як співвідношення чисельності безробітних до економічно активного населення віком 15—70 років.

Рівень безробіття= [зареєстровані та незареєстровані особи, які не мають роботи; шукають роботу; готові приступити до роботи протягом наступних 2-х тижнів]  :[економічно активне населенняВыводы:


Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь