ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Экономика предприятия


Тема: 180 Якість і конкурентоспроможність продукції.Зарубіжний досвід.Задача-необхідна чисельність працівників-відрядників
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2013-11-07 22:31:22
Автор:
Обьем: 14
Цена: 30 грн.

Содержание:

Якість і конкурентоспроможність продукції (послуг

 

Зарубіжний досвід забезпечення виробництва конкурентоспроможної продукції..

 

Задачана визначення необхідної чисельності виробничих робітників - відрядників

 

Список літератури 

 

1. Якість і конкурентоспроможність продукції

(послуг)

 

Якістьяк економічна категорія відбиває сукупність  властивостей продукції,  то зумовлюють   ступінь   її   придатності задовольняти потреби людини відповідно до свого призначення.

Конкурентоспроможність     є      відносна характеристика споживчих якостей продукції у порівнянні з аналогічною продукцією конкурентів, її оцінюють за певною системою показників на основі порівняльного аналізу параметрів виробів.

Поряд з якістю існує поняття технічного рівня певних видів продукції. Однак технічний рівень виробів за змістом вужче їх якості, оскільки охоплює сукупність лише техніко-експлуатаційних    характеристик.    Його    показники встановлюються при проектуванні  переважно нових знарядь праці (машин, устаткування, приладів, транспортних засобів тощо) і знаходять відображення у спеціальних картах технічного рівня, які використовують при вивченні ринку і визначенні попиту на нові товари, складанні бізнес-планів, рекламних матеріалів тощо.

Об'єктивна необхідність забезпечення належної якості у процесі проектування, виготовлення і використання нових виробів пояснює застосування у виробничій діяльності підприємств  системи показників, що дозволяє визначати і контролювати рівень якості усіх видів продукції (рис.1).

Рівень якостіце кількісна характеристика міри придатності того або іншого виду продукції для задоволення конкретного попиту на неї у порівнянні з відповідними базовими показниками за фіксованих умов споживання. Оцінка   якості   продукції    передбачає    ...ПРОДОВЖЕННЯ ТЕКСТУВыводы:


Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь