ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Экономика предприятия


Тема: «Антикризове управління у загальній системі управління підприємством» Аналіз фінансово-економічного стану УДППЗ
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2014-06-02 00:07:10
Автор:
Обьем: 26
Цена: 35 грн.

Содержание:

Вступ

1. Основні теоретико-методичні основи антикризового управління підприємством

1.1. Сутність, зміст та методиантикризовогоуправлінняпідприємством

1.2. Основні елементи та принципи антикризової системи управління підприємством

1.3. Роль антикризового управління у загальній системі управління підприємством

2. Діагностика фінансово-економічного стану УДППЗ «Укрпошта»

3.Заходи щодо поліпшення кризової ситуації, що виникла у Херсонській дирекції УДППЗ«Укрпошти»

Висновки

Список використаних джерелВыводы:

Провівши дане наукове дослідження можна стверджувати наступне. Отже, антикризове управління – це система управлінських заходів з діагностики, попередження, нейтралізації і подолання кризових явищ та причин їх виникнення на всіх рівнях економіки. Розробка та реалізація стратегій діяльності підприємства в умовах кризових ситуацій дозволяє керівнику постійно стежити за ситуацією і мислити перспективно, що дає змогу безболісно пережити ситуацію, що виникла. Успішне антикризове управління потребує використання різних методів.

Також був проведений аналіз сутності та особливостей притаманних системі, в цілому, та антикризовому управлінню, зокрема,  що дозволило запропонувати авторський підхід до визначення сутності САУП, а саме під системою антикризового управління підприємством  слід розуміти сукупність взаємопов’язаних елементів, реалізація яких, дозволить не допустити втрати підприємством цінності як господарської одиниці в умовах нестабільного внутрішнього та зовнішнього середовища функціонування.

          Проведено діагностику фінансово-економічного стану УДППЗ «Укрпошта» за показниками Херсонької регіональної дирекції та частково Генеральної Дирекції «Укрпошти». Дана діагностика показала, що підприємство знаходиться у кризовому становищі і потребує негайного впровадження антикризових заходів, що здатні були б поліпшити ситуацію, що склалася.

Проаналізувавши фінансово-економічний стан Херсонського представництва «Укрпошти» були виявлені основні причини такого стану і відповідно до них була розроблена низка антикризових заходів, які на думку автора здатні значно поліпшити ситуацію на підприємствіВернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь