ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Этика, эстетика


Тема: Етика бізнесу В 13 ХНУФДН
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2013-09-08 18:10:00
Автор:
Обьем: 28
Цена: 30 грн.

Содержание:

1.                Теоретична частина

Питання 1.Визначте та коротко охарактеризуйте основні аспекти домовленості, передбачені діловим протоколом. Чим важливо обмеження ділової зустрічі у часі?                                                    Питання 2. Зазначте негативні та позитивні особливості різних варіантів організації місця проведення ділової зустрічі ( у власному офісі, в офісі партнера, на нейтральній території). Як впливає процес визначення кількості учасників ділової зустрічі на процес її проходження та ефективність проведення?                                                                                                          Ситуативне завдання

Зробіть запрошення на коктейль з нагоди підписання угоди про співробітництво між двома підприємствами запросіть свого ділового партнера за допомогою власноруч виготовленої візитної картки на власне імя та посаду головного бухгалтера супермаркету, назву якого обираєте самі. Візиткна картка має бути виготовлена згідно правил оформлення візитних карток 9див. тема 5 Атрибутика ділових зустрічей) виберіть один із видів візитних карток, запропонованих у темі 5 та запропонуйте його у своєму варіанті контрольної роботи. Выводы:

При підготовці зустрічі необхідно уважновизначити якісний і кількісний склад її учасників. До участі в на-раді, наприклад, залучаються особи, найбільш компетентні в їїтемі. Це не обов'язково мають бути високопоставлені посадовці.Замість них можна запросити спеціалістів, які відповідають запевну ділянку роботи, і цим не принижується авторитет керівни-ка. Навпаки, сучасний стиль керівництва полягає в тому, щоб ке-рівник оточував себе кваліфікованими фахівцями, здатними бра-ти на себе відповідальність за рішення в межах своєї компетенції.

Що стосується кількості учасників, то тут доцільно користувати-ся правилом, що не завжди кількість переростає в якість: чим бі-льше людей на нараді, тим більше думок і дебатів, за якими нері-дко губиться істина.

Домовляючись про зустріч, рекомендується обумовлювати і кількість її учасників. Звичайно це робиться, виходячи з принципу рівної чисельності делегацій з обох сторін.

Згідно з протоколом право на участь у переговорах, крім керівника, надається також особам, які внесені до списку.

У протокольному списку зазначаються прізвище, ім'я та по батькові, місце роботи і посада учасника. При необхідності на переговорах з іноземними партнерами в протокольних списках наводяться короткі відомості про сферу діяльності та інтересів кожного учасника, тему майбутнього виступу.

Обмінюються протокольними списками до початку зустрічі. Якщо ж списки завчасно не складені, для того, щоб володіти інформацією про учасників зустрічі, сторони обмінюються візитними картками.

Важливість правильного підбору складу і рівня учасників переговорів залежить від значення, яке надають зустрічі її учасники, характеру угоди і культурного рівня сторін. Китайські делегації на переговорах відрізняються, наприклад, чисельністю, в той час як американці віддають перевагу невеликим групам. У деяких партнерів може викликати побоювання наявність юриста, оскільки це може бути пов'язане із судовими справами.

Найбільш ефективні, як показує досвід, переговори «один на один». Якщо ж планується кілька учасників делегації, то слід призначити керівника, який відповідатиме за діяльність всієї групи в цілому і кожного учасника зокрема.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь