ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Этика, эстетика


Тема: Візуальна психодіагностика та її роль у процесі двлового спілкування
Тип: Реферат
Дата добавления: 2012-10-09 09:51:51
Автор:
Обьем: 10
Цена: 15 грн.

Содержание:

Вступ

1. Візуальна психодіагностика як напрямок психології

2. Характеристика основних методів візуальної психодіагностики

3. Візуальна психодіагностика за допомогою фізіономіки

4. Співвідношення статури і поведінки особи

Висновок

Список літературиВыводы:

Отже, візуальна психодіагностика - комплексний прикладний метод вивчення сутності особистості на основі закономірностей її проявів, що зовні спостерігаються.

Здатні зовнішнього самовираження надзвичайно різноманітні і мають різну стійкість у життєвому континуумі особистості. У зв'язку з цим них класифікують на стійкі параметри (фізіогноміка, індивідно-конституціональні характеристики людини), срередньостійкі (оформлення зовнішності) і динамічні (міміка, жести, пози, стиль мови, хода).

Виходячи зі всього вищесказаного, можна зробити вивід, що опанування навиків ділового спілкування є необхідним для майбутніх ділових людей: менеджерів, економістів і інших. Це не просто, як здається, але і не складно. Ці навики в майбутньому можуть зіграти важливу роль при укладенні угод або підписанні контракту. Тому я вважаю, що нас всіх ще чекає багато чому навчитися, аби в майбутньому н е допустити помилок в нашій професійній діяльності. Звичайно, все продумати неможливо. На практиці багато що можна спростити, кожен повинен набути свого індивідуального досвіду і не покладатися на досвід інших.

Все це дозволяє зробити висновок про те, що якщо ви бажаєте досягти певних результатів у взаєминах з партнерами, співбесідниками або просто колегами, то вам необхідно оволодіти хоч би азами невербального, тобто безсловесного спілкування.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь