ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Физика


Тема: Методична розробка уроку з астрономії
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2015-02-05 13:05:50
Автор:
Обьем: 36
Цена: 30 грн.

Содержание:

Ціль: ввести основні поняття: небесна сфера, вісь світу, небесний екватор, екліптика і т. д. Формувати уявлення про горизонтальну та екваторіальні системи координат та  уміння і навички користування зоряною картою. Визначати координати небесних світил  за картою зоряного неба. Розвивати уяву, логічне і розумове мислення, здатність до пізнання навколишнього світу. Стимулювати інтерес до астрономії, бажання учнів до самостійного здобуття додаткових знань про Всесвіт, до практичних умінь та навичок. Сформувати у учнів наукове уявлення про основні поняття астрономії, які пов’язані з зоряним небом.

Обладнання: використання мультимедійних засобів, презентація “Основи практичної астрономії”, карти зоряного неба, модель небесної сфери, підручник.

Основні поняття: небесна сфера; основні  точки та лінії небесної сфери; кульмінація; астрономічний полудень; астрономічна північ; горизонтальна, перша екваторіальна та друга екваторіальна системи координат.

Тип уроку: комбінований.Выводы:

Підсумки:

-                     Небесна сфера - це уявна порожниста куля, у центрі якої знаходиться спостерігач. На внутрішню поверхню цієї кулі нанесено всі зорі так, як їх бачить на зоряному небі спостерігач.

-                     На небесній сфері є точки і лінії, за допомогою яких можна визначити положення зір.

-                     Усе, що знаходиться на небі, постійно рухається.

-                     В астрономії існує декілька систем небесних координат, найвідоміші з них такі: горизонтальна, перша та друга екваторіальні системи координат.

-                     На зоряних картах не зображені планети, бо вони обертаються навколо Сонця і тому з часом змінюють свої екваторіальні координати.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь