ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

География


Тема: Ізраїль
Тип: Реферат
Дата добавления: 2014-04-05 08:08:14
Автор:
Обьем: 19
Цена: 15 грн.

Содержание:

      Оцінка географічного положення (фізико-, економіко-, політико-географічне) країни.

 1. Характеристика природних умов та ресурсів:
  1. Рельєф та клімат;
  2. Водні, мінеральні, земельні, лісові, рекреаційні ресурси країни.
 2. Характеристика населення:
  1. Демографічна ситуація;
  2. Структура населення;
  3. Розміщення населення.
 3. Історія формування країни та характеристика політичного устрою.
 4. Характеристика економіки країни.
 5. Участь у міжнародних організаціях.


Выводы:

 

Таким чином, можна зробити висновок, що як і по відношенню до більшості західноєвропейських країн, до Ізраїлю може бути застосоване поняття ринкової економіки. Проте точніше було б говорити про економіку змішаного типу, тому що до цих пір значний вплив на економіку країни надає держава. За роки незалежного існування, Ізраїль з полуаграрной країни перетворився на сучасне індустріальне держава.

 В Ізраїлі більшість земель належить державі і контрольованим ним інститутам.  Державі ж належить чільна роль і в деяких ключових виробничих галузях (електропостачання, водопостачання, залізничний транспорт, нафтопереробні заводи).

 Нинішнє становище Ізраїлю - плід тих політичних і економічних процесів, які протікали в країні впродовж багатьох років, і на "економічному тілі Ізраїлю" все ще помітні "рідні плями" соціалізму, правда, з часом все більше і більше блідніє.

 Ізраїль став синонімом хай-тека кінця XX століття.  Напередодні третього тисячоліття іноземні інвестори були сповнені нестримного оптимізму з приводу майбутнього ізраїльської економіки взагалі і сектора хай-тек зокрема. Тель-Авів і його передмістя перетворилися на один з провідних світових центрів підприємств високих технологій, в якому діють як дослідні відділення великих міжнародних концернів, так і тисячі старт-ап компаній.

 В даний час відбувається за океаном самим безпосереднім чином відбивається на економіці цієї країни, однак в умовах світової економічної кризи Ізраїль демонструє достатню стійкість і навіть планує нові реформи.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь