ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

География


Тема: Картати. Геологічна будова, рельєф і корисні копалини
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2014-06-25 13:13:19
Автор:
Обьем: 28
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

Вступ

Розділ 1. Сучасні уявлення про геологічну будову Карпат і їх прогинів

1.1 Особливості будови Карпатської споруди

1.2 Тектонічне районування Карпат

1.3 Основні риси глибинної будови Карпат та прилеглих територій

Розділ 2. Корисні копалини українських Карпат

2.1 Загальні відомості про корисні копалини Карпат

2.2 Мінерали і найважливіші мінеральні об’єкти Карпат

2.3 Нафтогазоносність Карпат та її перспективи

Висновки

Список використаних джерелВыводы:

 

Українські Карпати, як і вся складчаста споруда Західних і східних Карпат, характе­ризуються складною внутрішньою будовою і складним співвідношенням та зчленуванням з прилеглими геолого-тектонічними структурами та зонами Карпато-Паннонського регіону і Східноєвропейської та Західноєвропейської платформ. Характерними рисами будови Кар­патської складчастої споруди є покриви та шар’яжі, які були сформовані в австрійську, савську та штирійську фази альпійського тектогенезу. Ранньоальпійські структури притаманні внутрішнім структурам Центральним Карпа­там, а пізньоальпійські Зовнішнім (Флішо­вим).

Українські Карпати, Передкарпатський та Закарпатський прогини мають складну ге­ологічну будову, містять у своїх надрах багато корисних копалин (нафта, газ, озокерит, сіль, сірка, поліметали, золото, мінеральні води, будівельні матеріали та ін.).

Чудові ці території на поверхні (гори, низовини, ріки, потоки), прекрасні люди засе­ляють ці місця, цікава геологічна будова надр, історія їхнього геологічного розвитку та пізнання, повчальні історії відкриття тут корисних копалин, передусім нафти і газу – енергоносіїв, яким поки що гідної заміни не знайдено.

Сьогодні майже всі дослідники визнають покривно-складчасту будову гірської системи. Більшість з них дотримується думки, що під час формування системи вирішальну роль відіграли рухи плит. Проте напрям горизонтальних рухів, їхня глибинність, роль і значення вертикальних переміщень, питання формування флішу, його дже­рел, взаємовідношення з прилеглими масивами, глибинні розломи території потребують подальшого вивчення.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь