ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Государственное управление и дипломатия


Тема: Аналіз та вдосконалення організаційної структури Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації
Тип: Реферат
Дата добавления: 2015-04-17 16:07:39
Автор:
Обьем: 18
Цена: 15 грн.

Содержание:

ЗМІСТ

Вступ

1. Аналіз та вдосконалення організаційної структури Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації

1.1. Загальна характеристика  Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації 

1.2. Аналіз  і вдосконалення  організаційної структури  Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації

Висновки

Список використаних джерел Выводы:

ВИСНОВКИ

 

Таким чином, організаційна структура управлінняце впорядкована сукупність взаємопов'язаних елементів, що знаходяться між собою у стійких взаємостосунках, які забезпечують їх функціонування і розвиток як єдиного цілого.

Елементами структури можуть бути як окремі працівники, служби так і окремі ланки апарату управління, а взаємозв'язки між ними підтримуються через горизонтальні і вертикальні зв'язки, які носять лінійний і функціональний характер.

В межах структури управління проходить управлінський процес (рух інформації і прийняття управлінських рішень), між учасниками якого розподілені завдання і функції управління, і відповідно – права і відповідальність за їх виконання.

У творчій роботі проаналізовано організаційну структуру Головного управління економіки  Одеської обласної державної адміністрації. Як виявилось, дана організаційна структура лінійно-функціональна.  Лінійні зв’яки  - суть відношення з приводу прийняття і реалізації управлінських рішень і рухи інформації між так званими лінійними керівниками, які являються особами, що повністю відповідають за діяльність організації або її структурних підрозділів. Функціональні зв'язки спрягаються з тими або іншими функціями менеджменту. Повноваження лінійних керівників дадуть право вирішувати всі питання розвитку довірених їм організацій і підрозділів, а також віддавати розпорядження, обов'язкові для виконання іншими членами організації (підрозділів). Повноваження штабного персоналу обмежуються правом планувати, рекомендувати, радити або допомагати, але не наказувати іншим членам організації виконувати їхні розпорядження.

Ланками управління у даній організаційній структурі виступають відділи, сектори й безпосередньо працівники.

В основі створення рівнів управління лежать властивість ієрархії, характерна для складних динамічних систем, та відносини детермінації. У даному випадку, на мою думку, в Головному управлінні економіки присутні 3 рівні управління..

У роботі запропоновано заходи, втілення яких сприятиме підвищенню продуктивності праці працівників Головного управління економіки  Одеської обласної державної адміністрації.. Необхідним є об’єднання схожих за змістом роботи секторів з найменшою кількістю працівників.

Вважаю необхідним об’єднати сектор діловодства та контролю, де працює 2 особи, з сектором правового забезпечення та кадрової роботи, де також працюють 2 особи. Потенційний новий сектор отримає назву відділу організаційно-кадрової роботи та документообігу.

Також необхідним є об’єднання сектору розвитку будівельних відносин із сектором сприяння розвитку будівельної галузі  у відділ земельних відносин та будівництва.

 Отож, аналіз організаційної структура Головного управління економіки  Одеської обласної державної адміністрації дав зимогу розглянути переваги діючої структури, виявити наявні у ній недоліки та запропонувати шляхи вдосконалення.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь