ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Государственное управление и дипломатия


Тема: Особливості державної служби в Мексиці
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2015-04-17 16:18:12
Автор:
Обьем: 21
Цена: 35 грн.

Содержание:

ЗМІСТ

         Вступ

1. Загальна характеристика державної служби  Мексики

2.  Кадрове забезпечення державної служби  в  Мексиці

3.  Особливості оплати праці й пенсійного забезпечення державних  службовців  Мексиці

Висновки

Список використаних джерел

 Выводы:

 У Мексиці державна служба має ряд своїх особливостей. Так, наприклад, працівники державної служби діляться на дві категорії: керівних службовців і рядових. До перших відносяться раніше всієї особи, що призначаються безпосередньо президентом; службовці, що обіймають посади, вказані в ст. 5 цього акту. До таких посад відносяться, наприклад, посади генеральних директорів і їх заступників, керівників департаментів і установ, посади наукових дослідників  та ін.

         У Мексиці табель про ранги видається стосовно кожної установи, служби, секретаріату і так далі. Профспілки державних службовців  обмежені в зовнішніх зв'язках, їм дозволяється лише вступати у Федерацію працівників державної служби, причому цей вступ є майже обов'язковим. Хоча за державними службовцями і признається право на страйк, його практичне здійснення украй утруднене.

         Мексиканський законодавець, виходячи з тих вимог, які пред'являються на практиці до службовців державного апарату, встановлює специфічні умови для регулювання їх трудових стосунків. Особливо це стосується порядку виникнення і припинення трудових стосунків, які на відміну від інших категорій працівників регулюються не трудовим договором, а актом призначення . Цікаво, що  на державну службу можуть притягуватися особи не постійно, а лише на певний час або на виконання конкретних робіт.

         Трудове законодавство і судова практика Мексики розуміють принцип незамінності так, що службовець може бути звільнений лише у випадках, прямо передбачених законом, або на підставі мотивованого вирішення судового органу по трудових справах — арбітражного трибуналу.

Заробітна плата державного службовця у жодному випадку не може бути менше мінімуму, що передбачається для державних чиновників Федерального округу і адміністративно-територіальних районів республіки, її фонд визначається в статті витрати бюджету відповідних секретаріатів, відомств. Мексиканським законодавством про працю до певної міри  регламентуються також випадки, при настанні яких дозволяється виробляти вирахування або зменшення заробітної плати працівника. Розміри всіх вирахувань не можуть перевищувати 30% заробітної плати, проте це обмеження не береться до уваги. Крім того, ці чиновники можуть отримувати премії у розмірі 15-,  45-або навіть 180-денної заробітної плати.

Особливо федеральне законодавство регулює і соціальне страхування державних службовців, розміри забезпечення по якому строго диференціюються залежно від умов настання непрацездатності і трудового стажу,

На державному рівні існує декілька інших пенсійних планів для державних службовців та працівників вищих навчальних закладів, більшість із яких переживають фінансові проблеми.  Загальна система має два серйозних недоліки: по-перше, існуючі правила сприяють зменшенню прозорості та створюють перехресне субсидування серед працівників; і по-друге,  функціонування численних установ зменшує економію на масштабі та диверсифікації, таким чином збільшуючи адміністративні витрати та неефективність. Більш того, не існує можливості переходу або передачі набутих пенсійних прав між різними державними схемами або між схемами державного та приватного секторів.

 Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь