ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Государственное управление и дипломатия


Тема: Проблемні питання, які виникають під час декларування доходів державних службовців
Тип: Реферат
Дата добавления: 2015-04-20 13:34:03
Автор:
Обьем: 16
Цена: 15 грн.

Содержание:

Зміст

Вступ

1. Характеристика поняття «державний службовець 

2.  Особливості декларування доходів державних службовців в Україні

3. Проблемні питання, які виникають під час декларування доходів державних службовців

Висновки

Список використаної літератури

Додатки

 

 Выводы:

ВИСНОВКИ

 

Право на державну службу мають громадяни України незалежно від

походження, соціального і майнового стану, расової і національної приналежності, статі, політичних поглядів, релігійних переконань, місця проживання, які одержали відповідну освіту і професійну підготовку та пройшли у встановленому порядку конкурсний відбір, або за іншою процедурою, передбаченою Кабінетом Міністрів України.

Державний службовець відповідно до законодавства мають подавати до органів державної влади, в яких вони обіймають посади державних службовців, відомості про отримані ними доходи і належне ним (та членам їхніх сімей для державних службовців, які обіймають посади І—ІІ категорій) на правах власності майно.

Декларування доходів державних службовців визначається статтею 13 ІІІ розділу Закону Україну “Про державну службу”.

Фактично декларування доходів і видатків особами, уповноваженими на виконання функцій держави, почало здійснюватися з 1997 року, коли наказом Міністерства фінансів України   була затверджена форма декларації про доходи, зобов'язання фінансового характеру та майновий стан державного службовця та особи, яка претендує на зайняття такої посади.

Сукупний дохід, отриманий державним службовцем за звітний рік, включає доходи, нараховані державному службовцеві (декларанту) у звітному році за місцем його основної роботи (служби) та не за місцем основної роботи (служби), у тому числі з джерел за межами України.

До сукупного доходу включаються: заробітна плата, премії, надбавки, винагороди, пенсії, стипендії, а також інші доходи.

Якщо декларант має певні сумніви щодо правильності визначення ним розміру сукупного доходу, йому слід звернутися до джерела виплати   і одержати такі відомості.

Наведена в деклараціях інформація перевіряється Державною податковою адміністрацією України та правоохоронними органами під час проведення спільно з Головдержслужбою України комплексних перевірок дотримання вимог законів України «Про державну службу», «Про боротьбу з корупцією», інших нормативно-правових актів з питань державної служби та запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Неподання або невчасне подання державним службовцем або іншою особою, уповноваженою на виконання функцій держави, відомостей про відкриття валютного рахунку в іноземному банку тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і звільнення з посади чи інше усунення від виконання функцій державного службовця.

Отже, в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, здійснюється фінансовий контроль осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Разом з тим аналіз даних свідчить про його недосконалість, тому державними органами вживаються заходи щодо вдосконалення нормативно-правової бази із цього питання.

 

 Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь