ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

История


Тема: ВІДБУДОВА НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ У 1945-1950 РР.
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2012-09-24 14:30:24
Автор:
Обьем: 33
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

ВСТУП

1.     ВІДБУДОВА НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

1.1 Фінансова система України у повоєнний період

1.2 Міста України в період повоєнної відбудови 1945-1950 рр.

1.3 Міграції населення до міст Донбасу у період повоєнної відбудови

1.4 Творча інтелігенція УРСР і влада в повоєнний період (1945-1953 рр.)

2.     РОЗВИТОК СЕЛА В ПОВОЄННІ РОКИ

2.1 Художня самодіяльність та інші форми дозвілля у повоєнному українському селі (1943-1950 рр.)

2.2 Повоєнна електрифікація села (1945-1955 рр.)

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛВыводы:

 

Період 1946-1949 рр. характеризувався хаотичною відбудовою житла методами "народної будови", і тільки в 1949-1950 рр. можна говорити про активну забудову центральних магістралей міст і в той же час наростання кризових явищ, дисонанси в діях великої кількості відомчих забудовників. Відбудова міст та міської інфраструктури були при цьому на другому плані.

У цей же час відбувалися й кардинальні зміни в розумінні міста й початку створення нової містобудівної концепції. У процесі відбудови центральних районів міст відбувалася зміна екстер'єру, втрата історичного вигляду, поширення "сталінського ампіру". Масштаби робіт, централізація й уніфікація проектного забезпечення диктували вироблення спрощених, типових проектів, шаблонних комплектуючих для будинків, які будувалися поточно-швидкісними методами й призвели до відсутності національних елементів в архітектурі. Посилився й процес деформованої урбанізації, що найкраще помітно при порівнянні темпів відбудови міст і відновлення міського господарства між промисловими центрами та іншими містами. Найбільш швидшими темпами й дещо краще відновлювалися міста промислових регіонів. Водночас загальмувався розвиток міст, які не належали до промислових або транспортних центрів.

Роки післявоєнної відбудови економіки України були дуже важкими, виснажливими, зокрема, і через те, що система концентрації коштів для відбудови промисловості й військово-промислового комплексу ставала на заваді підвищенню життєвого рівня народу. Всупереч голоду, нестачі найнеобхіднішого та репресіям, що їх чинив тоталітарний режим, народ героїчними зусиллями з вірою у краще майбутнє підіймав з руїн міста й села, відроджував промисловість і сільське господарство. Було досягнуто значних успіхів у розвитку народної освіти, науки й культури. На початку 50-х років республіка в основному залікувала рани лихоліття. Було закладено основи для її виходу на нові рубежі суспільного прогресу.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь