ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Журналистика, редактирование, издательское дело


Тема: Джинса в українських ЗМІ: проблема відповідальності
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2013-09-19 21:08:35
Автор:
Обьем: 31
Цена: 35 грн.

Содержание:

Вступ

Розділ І. «Джинса» як феномен українських ЗМІ

1.1. Поняття та ознаки «джинсових» матеріалів

1.2. Причини появи «джинси» на сторінках українських ЗМІ

Розділ ІІ. Джинса та соціальна відповідальнысть в українських ЗМІ

2.1. «Джинса» та проблема порушення етичних стандартів у сучасній журналістиці

2.2. Класифікація замовних матеріалів в сучасних українських ЗМІ

Висновки

ЛітератураВыводы:

Таким чином, як показує сучасна вітчизняна політична практика, медіа- формати, інформаційні технології стали звичними методами репрезентації політичного життя в Україні. Водночас, їх широке використання зумовлює трансформацію базису політики, що асимілюється з мас-медіа та їх технологіями у своїх вихідних функціях, зокрема, й у функціях комунікації із суспільством. Це дає підстави стверджувати про наявність нових, інформаційно-комунікативних векторів трансформації таких ключових суспільно-політичних процесів, як політична легітимація та делегітимація. Проблематика, яка актуалізована в даній розвідці, не є вичерпаною, оскільки потребує подальшого методологічного та емпіричного аналізу. Проте, можна однозначно стверджувати про ключову роль вітчизняної політичної еліти з обличчям медіакратії, що є каталізатором медіатизаційних процесів в політикумі України.

Проблема «джинси» в українських ЗМІ давно переросла суто медіальну: вона напряму впливає на погіршення стану демократії в Україні та сприяє закоріненню корупційних тенденцій. Втім, однією з несподіванок, із якими зустрівся Інститут масової інформації при опитуванні журналістів щодо причин порушень журналістських стандартів і джинси зокрема, було те, що існує певна категорія щасливих, напевно, журналістів, котрі не знають які видання чи телеканали використовують «джинсу», та яких розмірів це явище в українській журналістиці набуло.

Результати моніторингу друкованих засобів масової інформації як у цілому так і в частині якогось певного видання або матеріалу є оцінними судженнями відповідно до статті 47-1 Закону України «Про інформацію» і не мають офіційного характеру. Наявність ознак порушення журналістських стандартів або ознак прихованої реклами в матеріалі не може розглядатися як доказ отримання редакцією або журналістом майнової чи іншої винагороди за вчинення такого порушення

 Також звертає на себе увагу те, що журналісти певної ніші ЗМІ знайомі із «заджинсованістю» своїх конкурентів, натомість не знають (не слідкують) за тим, наскільки використовують «джинсу» в інших сферах. Себто – «писаки» не слідкують за «тівішниками» і навпаки.

З метою подолання такого негативного явища, як розміщення «джинсових» матеріалів на сторінках українських ЗМІ ве­лику увагу необхідно приділити   підвищенню рівня медіаосвіченості аудиторії, бо ж у цьому випадку –проінформований, відтак озброєний. Саме запобігання замовності та ангажованості є завданням якісної преси з метою підвищення вкрай низького на сього­дні рівня довіри аудиторії до медіа; допомо­га журналістам з боку науковців, що систем­но вивчають це явище –завдання сучасно­го журналістикознавства.

Звісно, значну роль в усвідомленні такої відповідальності журналі­ста відіграють етичні норми, їх вивчення, обговорення, свідоме дотри­мання.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь