ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Контроллинг


Тема: 184 Курсова..Контролінг в Україні.Концепції, інструменти,трактування термінів українськими авторами.Таблиці, діаграми.
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2013-11-09 00:41:32
Автор:
Обьем: 40
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

  1. Українське трактування контролінгу та проблематика перекладу термінів

          2. Історичний розвиток контролінгу в Україні

         3. Сучасне становище контролінгу в Україні

 

1. Українське трактування контролінгу та проблематика перекладу термінів

Сучасні умови функціонування господарюючих суб'єктів в Україні висувають вимоги стосовно вдосконалення процесів управління на підприємстві в частині оптимізації та упорядкування управлінського впливу на економічну сферу, постійного дослідження щодо варіантів досягнення поставлених цілей. Рівень оперативності і надійності обліку і контролю, глибина аналізу при цьому повинні бути високими, тому й існує жорстка необхідність у створенні єдиного інформаційного забезпечення цих функцій управління та їх інтеграції в єдину систему.

Вирішення цих завдань передбачає використання найбільш прогресивних концепцій та інструментів менеджменту. Одним з найважливіших напрямків у розвитку теорії і практики управління та вдосконалення організації планування, обліку, контролю та аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства є концепція контролінгу, реалізація якої дозволяє в потрібний термін та якісно надавати необхідну інформацію на різні рівні управління.

В умовах ринкової економіки найбільш життєздатним стає підприємство, на якому вдається організувати ефективне його функціонування. Саме в цьому допомагає контролінг. У словниках контролінг перекладається як управління, керівництво, контроль.  В Україні контролінг – це нова концепція управління.

У широкому розумінні управління – це сукупність дій, спрямованих на координацію різноманітних видів діяльності (виробнича, маркетингова, інноваційна, інвестиційна, збутова, фінансова тощо), які здійснює підприємство, для досягнення поставлених цілей.Таким чином, мистецтво економічного управління полягає в умінні передбачати господарську і комерційну ситуації, прийняти заходи по оптимізації .....ПРОДОВЖЕННЯ ТЕКСТУВыводы:


Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь