ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Контроллинг


Тема: Контролінг у системі прийняття управлінських рішень
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2014-11-21 12:54:53
Автор:
Обьем: 29
Цена: 30 грн.

Содержание:

ВСТУП…………………

1.     Класифікація підходів до прийняття управлінських рішень……………

2.     Фактори, що впливають на прийняття управлінських рішень…………

3.     Критерії прийняття управлінських рішень…………

ВИСНОВКИ…………

Практичне завдання……………

Задача 1.Підприємство має дві альтернативи вкладення інвестицій для заміни обладнання. Виробничі й капітальні витрати для обох верстатів наведені в таблиці.

 1. Визначити в рамках контролінгу інвестиційних проектів, який із запропонованих варіантів є доцільнішим за умови роботи на повну потужність.

2. Чи зміняться зроблені в процесі аналізу висновки при умові, що підприємство на ринку зможе реалізувати лише 7000 шт виробів?

 

3.  Розрахувати показник критичного завантаження верстатів, за яким необхідно встановити контроль, щоб запобігти збиткам підприємства.

Задача 2. Провести контролінг матеріальних потоків на підприємстві на основі АВС – аналізу. Визначити, які саме групи матеріалів потребують найбільш посиленого контролю за їх використанням, а які – менш ретельного.

Впорядкований перелік матеріалів подати в формі табл. 6, на основі даних якої побудувати графік розподілу матеріалів за групами контролю за їх вартістю.

 

 Список використаних джерел………Выводы:

     Система управління в умовах ринкових економічних відносин відіграє важливу роль у системі внутрішнього економічного механізму підприємства. Рівень управлінської діяльності має значний вплив на ефективність всієї підприємницької діяльності, і, водночас, ефективність управлінської діяльності виражається через показники ефективності підприємництва: прибутковість, конкурентоздатність, поліпшення якості продукції, платоспроможність підприємства, зниження витрат на виробництво тощо.

      Незважаючи на завдання, що стоять перед системою управління, багато підприємств України в даний період знаходяться на стадії занепаду і фінансової кризи, причому невирішені частини загальної проблеми набули ще більшого негативного результату за ринкових економічних відносинах. Це пояснюється тим, що в Україні ще не відпрацьована ефективна система управління в умовах ринку. Тим часом в розвинених країнах світу в багатьох випадках діє удосконалена система управління, яка включає службу контролінгу і відіграє роль мозкових центрів підприємства, що доцільно глибоко проаналізувати щодо можливості використання в умовах вітчизняних підприємств.

     Впровадження системи контролінгу в систему управління необхідно здійснювати на всіх етапах організації і функціонування підприємницької діяльності; результати дослідження відображати в статуті підприємства; не допускати організації підприємств, які передбачають свою збиткову діяльність, і суворого дотримуватись цих вимог. Збиткова діяльність розорює не тільки окремого підприємця, а й державу в цілому, саме функціонування збиткових підприємств в умовах ринку є неможливе.

     Забезпечення конкурентоздатності роботи підприємства — це основна вимога ринкових економічних відносин. І цього можна досягнути впровадженням контролінгу в систему управління підприємствами і національну економіку України. Це ще раз підтверджує необхідність удосконалення системи управління і ринкових економічних відносин в Україні.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь