ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Литература


Тема: Трагедія суспільства на прикладі дослідження образу
Тип: Диплом (Магистерская)
Дата добавления: 2019-01-31 10:14:05
Автор:
Обьем: 76
Цена: 55 грн.

Содержание:

ЗМІСТ

ВСТУП                                        

РОЗДІЛ 1 ЗНАЧИМІСТЬ ТВОРЧОСТІ ЛУ СІНЯ У СУЧАСНІЙ КИТАЙСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ

1.1. Життєвий шлях та становлення Лу Сіня як письменника

1.2. Вплив історичної епохи на творчість Лу Сіня

1.3. Психологічне зображення дійсності в творчості Лу Сіня

Висновок до розділу 1

РОЗДІЛ 2 РОЗКРИТТЯ ТРАГЕДІЇ СУСПІЛЬСТВА У ТВОРЧОСТІ ЛУ СІНЯ НА ПРИКЛАДІ ОБРАЗІВ «МАЛЕНЬКОЇ ЛЮДИНИ» У ТВОРАХ «СПРАВЖНЯ ІСТОРІЯ А-К'Ю», «ЗАПИСКИ БОЖЕВІЛЬНОГО» ТА «ЛІКИ»

2.1. Образ «маленької людини» у світовій літературі

2.2. Аналіз проблеми людоїдського суспільства у творі «Записки божевільного» Лу Сіня

2.3.  Питання рабської невибагливості  у творі «Ліки» Лу Сіня

2.4. Консерватизм мислення та його відображення у творі «Справжня історія А-к’ю» Лу Сіня

Висновок до розділу 2

РОЗДІЛ 3 СПІЛЬНІ ТА СВОЄРІДНІ РИСИ ОБРАЗІВ «МАЛЕНЬКОЇ ЛЮДИНИ» У ТВОРЧОСТІ ЛУ СІНЯ

3.1. Розкриття світоглядних позицій розвитку сутності суспільства

3.2. Аналіз відношення «маленької людини»  до життя і суспільства

3.3. Духовне воскресіння до загальнолюдських цінностей

3.4. Контраст жорстокої влади і сліпої покори

Висновок до розділу 3

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

ДОДАТКИВыводы:

ВИСНОВКИ

1. Дослідивши історичні реалії епохи, що вплинули на творчість Лу Сіня, ми виявили, що друга половина ХІХ століття це час, коли Китай був під владою імперії Цін (маньчжурська династія, що правила Китаєм з 1644 по 1912 роки). Даний період відзначався значним політичним та територіальним перерозподілом у Китаї, помітною відсталістю Китаю від західних держав у військово-технічному, економічному та соціальному розвитку. Правителі держави Цін проводили політику ізоляції Китаю від зовнішнього світу і, перш за все, турбувалася про укріплення особистої влади над китайцями, ніж про національно - економічний розвиток країни.

2. Важливим надбанням Лу Сіня є психологічне зображення найбільш негативних сторін життя китайського суспільства. Відображаючи глибинні процеси дійсності, він втілив у творах своє особисте ставлення до життєвих явищ. Використовуючи психологічне зображення трагедій китайського суспільства у творах, письменник викривав негативні сторони життя, глибоко розкривав внутрішній світ героїв, відображав у творах роботу людської свідомості та підсвідомості, прагнув до морально-психологічного відродження людини, її оновлення.

3. Виявивши особливості  психологічного зображення негативних сторін життя китайського суспільства Лу Сіня,можна виділили трагедії китайського суспільства, а саме: неосвіченість, покірність, нікчемність, нездатність боротися з несправедливістю.Лу Сінь не боявся показати, що безправність та приниження, які панували в країні протягом століть, залишили глибокий слід у психології народних мас. Забобони, фаталізм і навіть породжена критичне ставлення до всього нового сповільнювали розвиток країни.

4. Розкривши світоглядні позиції розвитку суспільства та проаналізувавши відношення героїв до життя і суспільства, було з’ясовано, що феодальне і капіталістичне суспільство спотворює, спустошує людину, воно безжалісно і несправедливо, вбиває в ньому прагнення до кращого життя і почуття.  Герої творів Лу Сіня А-К’ю і старий Шуань, як і більшість китайців, не бажають змін, терплять приниження та несправедливість. Неосвічений народ не розуміє значення революції, критично ставиться до нового. Божевільний, як представник мислячої інтелігенції, бачить вади суспільства, але не достатньо сильний, щоб піти проти системи.

5. Визначивши особливості духовного воскресіння до загальнолюдських цінностей та витлумачивши контраст жорстокої влади, ми дізналися, що тогочасне китайське суспільство мислить примітивними категоріями, не розуміє сенсу і завдань революції і не може мати самостійних думок про користь або шкоду того, що відбувається. Автор висміює загальну бездуховність і абсурдність божевільного світу, в якому все вирішують гроші й соціальний статус, а совість, гідність і благородство, на жаль, – нікому не потрібні анахронізми. А-Кю, старий Шуань звикли до такого життя, але є «революціонери» й «божевільні», які намаються змінити устрій життя, показати людям недоліки суспільства.

6.       Виявивши спільні та своєрідні риси образів «маленької людини» у творах Лу Сіня, ми розглянули трагедії та недоліки суспільства Китаю на початку ХХ століття.За допомогою образів «маленької людини» Лу Сінь у своїх творах зображає ідеологію свого народу і соціальні проблеми свого часу. Змальовуючи образи простих, забитих і темних людей, письменник змушував читачів серйозно замислитися над долею своїх співвітчизників. Лу Сінь ставив за мету літературної творчості виховання особистості китайців, формування нової людини, як однієї з нагальних проблем відродження Китаю.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь