ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Логика


Тема: 123 Суперечка.Прості і модальні речення
Тип: Реферат
Дата добавления: 2013-11-12 01:50:53
Автор:
Обьем: 10
Цена: 15 грн.

Содержание:

 

Зміст

Розділ 1. Різновид суперечки

 

Розділ 2. Речення, що виражають судження

 

Розділ 3. Прості судження

Розділ 4. Теоретичні питання  

Список використаної літератури...Выводы:

 

Розділ 3.

В логіці виділяють прості судження: -   атрибутивні, судження із відношенням, судження існування;

 (Обрано із таких варіантів:

  -   атрибутивні, судження із відношенням;

  -   судження із відношенням;

  -   атрибутивні, судження із відношенням, судження існування;

    -  судження існування).

Пояснення: Су?дження — це форма мислення, в якій стверджується зв'язок між предметом і його ознакою  або відношення між предметами і яка має властивість виражати або істину, або неправду.

Предиката (від. лат. praedicatum) судження –  це поняття або декілька понять, в яких відображається ознака що належить або не належить суб'єкту мислення.

За характером ознаки, яка представлена предикатом судження, розрізняють такі види суджень:

атрибутивні

судження з відношеннями, або судження про відношення

судження існування.

Атрибутивним називається таке просте судження предикат якого представляє таку ознаку як властивість. Можна ще й так визначити атрибутивне судження: "Атрибутивним судженням називається такий вид простих суджень, в яких йдеться про притаманність предметам якихось властивостей, або про їх відсутність у предмета". Наприклад, "Україна є незалежною державою", "Мої друзі всі є порядними людьми" тощо.

Судженням з відношеннями називається такий вид простих суджень у яких предикат представляє таку ознаку як відношення між предметами. Наприклад, "Київ розташований вище по Дніпру ніж Канів", "Моя мама не знає мого знайомого" тощо. У першому судженні стверджується, що відношення "розташований вище по Дніпру" має місце між двома предметами "Києвом" і "Каневом". У другому судженні заперечується, що відношення "знає" має місце між "моєю матір’ю " і "моїм знайомим".

Судженням існування називається вид простих суджень в яких предикат виражає наявність (буття) предмета. Наприклад, "Є люди, які можуть добре співати", "Не існує життя на Марсі" тощо. У першому судженні стверджується існування людей, здатних до красивого співу. У другому судженні заперечується наявність живого на такому космічному об'єкті як Марс.

                                   Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь