ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Логистика


Тема: Звіт з лабораторних робіт
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2013-10-10 19:40:26
Автор:
Обьем: 34
Цена: 30 грн.

Содержание:

 

1. ДОСЛІДЖЕННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ФУНКЦІЙ

 

2 ПЛАНУВАННЯ ПОТРЕБИ У ЗАПАСНИХ ЧАСТИНАХ У РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ГОСПОДАРСТВІ

 

3. ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ СКЛАДУВыводы:

 

1.4.4 Висновок: В лабораторній роботі я зобразила логістичну функцію за реальними даними, знайшла теоретичні коефіцієнти, що описують процес. Мною було визначено показники системи у вигляді таблиці. Я побудувала систему нормальних рівнянь, що вирішується методом найменших квадратів.Розраховані очікувані значення функції Побудований графік логістичної функції і співставлений з практичним графіком.Зроблено аналіз графіку логістичної функції.За рівнянням логістичної функції визначена величина випуску військової продукції у 1939 році і зроблено прогноз випуску продукції на 1945 рік.

Визначена точку перегину. Розрахована похибка розрахунків.

2.3.4 Висновок:Виконуючи дану лабораторну роботу, я навчилась визначати терміни профілактичного ремонту транспортних засобів при заданому рівні надійності.

3.3.4    Висновок: Виконуючи дану лабораторну роботу, я навчилась визначати оптимальне місцезнаходження складу для декількох постачальників та декількох споживачів при мінімізації транспортних витрат перевезенняВернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь