ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Логистика


Тема: Удосконалення логістичної схеми міжнародних пасажироперевезень автотранспортного підприємства
Тип: Диплом (Магистерская)
Дата добавления: 2018-07-06 11:37:56
Автор:
Обьем: 56
Цена: 55 грн.

Содержание:

ВСТУП.. 5

РОЗДІЛ 1 ТИПИ І ФУНКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ   9

РОЗДІЛ 2 ТЕХНІКО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПАСАЖИРСЬКОГО АТП   19

2.1 Загальна інформація про АТП.. 19

2.2 Аналіз роботи АТП.. 21

2.3 Характеристика існуючої логістичної схеми міжнародних перевезень пасажирів  23

2.4 Основні принципи, на які орієнтується АТП для здійснення пасажирських автомобільних перевезень на високому рівні35

РОЗДІЛ 3 МИТНИЙ КОНТРОЛЬ ТА МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ АВТОБУСАМИ.. 37

РОЗДІЛ 4 ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ  42

РОЗДІЛ 5 ОХОРОНА ПРАЦІ53

ВИСНОВКИ.. 55

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.. 57

ДОДАТОК А.. 58Выводы:

Бакалаврську роботу присвячено вивченню теми міжнародних пасажирських перевезень за обраними напрямками, а саме: з України в країни Європи. Як відомо, вирішення питань підвищення ефективності використання вітчизняного пасажирського транспорту та зростання його конкурентоспроможності на міжнародних ринках транспортних послуг потребує створення економічних і правових засад, необхідних для захисту та підтримки діяльності транспортних підприємств при здійсненні ними пасажирських перевезень.

Так, в першому розділі роботи наведено перелік типів автотранспортних підприємств, в тому числі і пасажирських, визначено особливості функціонування кожного окремого виду, визначено функції таких підприємств, особливості організаційної структури кожного їх типу.

Другий розділ роботи представлено у вигляді техніко-експлуатаційної характеристика пасажирського АТП, надано загальну інформацію про АТП, проаналізовано його роботу, розглянуто існуючу організацію перевезень пасажирів на маршрутах №1 та №2.

В третьому розділі розглянуто особливості митного контролю та митного оформлення міжнародних пасажирських перевезень автобусами.

Четвертий розділ містить детальну інформацію щодо двох досліджуваних маршрутів міжнародних пасажирських перевезень,розрахунок тарифу таких перевезень на обох маршрутах. Окрім того, детально розкрито питання структури транспортного тарифу на перевезення та порядок його формування. Окрім того, в роботі було представлено пункти пропуску на кордоні України зі суміжними державами у вигляді п’ятиканальних СМО, проведено відповідні розрахунки та розглянуто питання збільшення кількості каналів та розподілу смуг руху більш зручним чином. Так, на підставі проведених розрахунків можна зробити висновок, що середній тариф на поїдку на розглянутих маршрутах складає відповідно 2345,8 грн. для першого маршруту та 1495 грн. для другого маршруту.

Окрім того, основні недоліки функціонування маршрутів можуть бути вирішені шляхом заміни рухомого складу на більш новий. Але один важливий недолік все ж залишився. Це – нераціональне використання часу у зв’язку з довготривалими затримками в пунктах пропуску для проходження митних та прикордонних формальностей. Власне, з цього приводу і було проаналізовано проведені розрахунки, в результаті чого можна зробити висновок, що доцільніше зробити окремі смуги руху для громадян, що переміщуються автобусами і легковими автомобілями. При цьому одна смуга руху має бути виділена для оформлення автобусів і сім – для оформлення легкових автомобілів. Співробітників в цьому випадку має бути близько сорока осіб.

В п’ятому розділі розглянуто заходи з охорони праці водіїв, інспекторів митного оформлення та працівників АТП.

Загалом, можна вважати, що брану тему розкрито в повному обсязі. Отримані результати розрахунків можуть бути використані під час складення виробничої програми АПТ та впроваджені в технологічні процеси пасажирських автопідприємств.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь