ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Макроэкономика


Тема: 168 Курсова. Рівновага сукупного попиту та сукупної пропозиції.Діаграми,графіки.Задача-ВВП
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2013-11-05 00:55:47
Автор:
Обьем: 32
Цена: 35 грн.

Содержание:
 Вступ
Розділ 1. Сукупний попит
Розділ 2.Сукупна пропозиції
2.1. Сукупна пропозиція та фактори, що її визначають. Крива сукупної пропозиції
2.2. Сукупна пропозиція в короткостроковому  і довгостроковому  періодах
Розділ 3. Рівновага попиту і пропозиції
3.1.Рівновага сукупного попиту і сукупної пропозиції
3.2. Політика Уряду України щодо забезпечення рівноваги на споживчому ринку
Висновки
4. Практичне завдання
4.1. Задача № 12
Список використаної літератури
Додаток № 1
Додаток № 2
4. Практичне завдання

 

4.1.Задача № 12.

Умова

Робоча сила = 20 млн.чол., кількість зайнятих = 18 млн.чол., природне безробіття =6%, фактичний ВВП = 180 млн.грн. Чому дорівнює потенційний ВВП ?

Розв’язок

       Природне безробіття Ux    - це безробіття..ПРОДОВЖЕННЯ РІШЕННЯ  Выводы:
Важливою властивістю, яка притаманна ринковій економіці, є постійне тяжіння до рівноваги. В узагальненому вигляді економічна рівновага є рівновага між сукупним попитом і сукупною пропозицією, тобто СПо = СПр.

Рівновага між ними породжує рівноважний ВВП і рівноважні ціни.

Короткострокова рівновага означає, що кількість товару, яку покупці бажають придбати, дорівнює тій кількості, яку підприємці мають намір виробити. Якщо падіння сукупного попиту знизить ціну, то ціна примусить підприємців зменшити обсяг виробництва до рівня сукупного попиту . Якщо зменшення сукупної пропозиції підвищить ціну, то ціна викличе зменшення обсягів бажаних закупок до нового рівня сукупної пропозиції.

 

З огляду на наведене, можна зробитивисновок про те, що тільки система, заснована і функціонуюча на законах ринкового господарювання, дозволяє найбільш ефективно забезпечувати баланс інтересів і можливостей у частині задоволення соціально-економічних потреб суспільства.

 

Прогресивний розвиток ринкових відносин об'єктивно приводить до формування ринкової економіки. Але поняття "ринок" і "ринкова економіка" не тотожні. Ринок у різних формах існував ще відтоді, як функціонує товарне виробництво. Та не завжди товарне виробництво і ринок приводять до ринкової економіки. Ринкова економіка — це якісний стан, тип функціонування економічної системи, яка ґрунтується на ринкових відносинах у всіх ланках і на всіх стадіях суспільного відтворення і на регулюючих функціях державних структур.

До регулюючих функцій державних структур можна віднести державну підтримку найбільш соціально вразливих громадян -  пенсіонерів, інвалідів, ветеранів і ін. В даний час державна підтримканайбільш соціально незахищених верств населення здійснюється  через систему пільг, зокрема, на оплату житлово-комунальних послуг.

Такі пільги на неповну оплату вартості    житлово-комунальних послуг передбачені цілою низкою законів України, таких як Закони України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”,“Про пожежну безпеку”, “Про міліцію”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” тощо.

 

Кабінет Міністрів України, інші компетентні державні органи приймають відповідні документи з метою вивчення причин відставання сукупної пропозиції від сукупного попиту та  розвитку споживчого ринку  та складають на базі цього вивчення прогнози     економічного    і   соціального   розвитку   на  перспективу.

 

Для поліпшення ситуації в країні  необхідно, вважаю,щоб у зазначених прогнозах було  враховано   інтенсивне   зростання  обсягів  інвестицій,  збільшення  забезпечення потреб внутрішнього ринку   у   товарах   вітчизняного    виробництва,    впровадження  енергозберігаючих     технологій     та    зменшення    споживання  енергоресурсів, нарощування обсягів експортно-імпортних операцій у результаті  лібералізації торговельних відносин, а також необхідність  продовження роботи з реформування податкової системи з метою створення сприятливого податкового  клімату  для  розвитку реального  сектору економіки,  підвищення рівня життя населення та  рівня його зайнятості.

На мою думку,  Верховна Рада України, Уряд України і Президент України повинні зробити максимальні зусилля для того, щоб відбулося істотне    поліпшення   матеріального   становища більшості населення та всього комплексу соціальних показників,  що характеризують якість життя людей.

 

 Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь