ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Макроэкономика


Тема: 172 Курсова.Сукупна пропозиція в коротко- і довгостроковому періодах.Державна економічна політика.Діаграми, графіки до 2015р.Задача- потенційний ВВП
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2013-11-06 00:43:23
Автор:
Обьем: 20
Цена: 35 грн.

Содержание:
Зміст

 

 Вступ

Розділ 1 Сукупна пропозиція в короткостроковому  і довгостроковому  періодах

Розділ 2. Державна політика щодо зміцнення економіки України..

Висновки

          Задача № 11

Список використаної літератури

Додаток №  1 Діаграма динаміки  прогнозних показників

соціально-економічного розвитку України 

 

Додаток № 2  Графік збільшення валового внутрішнього

продукту до 2015 року

 

Додаток № 3 Графік індексів споживчих цін до 2015 року  

Задача № 11.

Умова Розрахувати потенційний ВВП за наступних умов:

  1. Чисельність робочої сили – 20 млн. чол.;
  2. Кількість зайнятих  - 18 млн. чол.;
  3. Фрикційне безробіття – 3%;
  4. Структурне безробіття – 3%;
  5. ВВПф=144 млн.грн. ;
  6. Індекс споживчих цін = 120%.

 

Розв’язок

       Оскільки природне безробіття Ux    - це безробіття, яке є необхідною умовою для нормального ринку праці і складається із фрикційного і структурного безробіття, то за даними умовами

  Выводы:
Висновки

              Зростання цін на продукти харчування, одяг, тарифів на оплату житлово-комунальних послуг, економічні і   соціальні  негаразди,  загалом  ситуація,  яку переживає Україна,  великою,  якщо не вирішальною мірою  породженісаме  низькою  дієздатністю  держави,  її неспроможністю ефективнореалізовувати    власні    рішення,    забезпечувати    дотриманнявстановлених правил політичної поведінки, господарської діяльностітощо.
     У Зверненні   Президента України Л.Д. Кучми   14 травня 1999 р. зі щорічним посланням до народу,   Верховної Ради України, (положення якого актуальні і на сьогоднішній день) зазначалося:  “ Слабкість держави ми можемо і зобов'язані подолати”. Стосовно економіки  це   означало   не   витіснення   ринкових регулюючих механізмів,  які вже створені і діють, а їх підтримка і доповнення,  удосконалення  і  зміцнення.  Така  політика  повиннаматеріалізуватися,  насамперед,  у  широкому  спектрі законодавчихактів,  які розчищають шлях ринковим  перетворенням  і  вводять  управове русло   відносини  між  їх  суб'єктами.  Водночас  державапокликана дбати про те, щоб прийняті закони неухильно виконувалися- усіма і без будь-яких винятків.
Ці питання залишаються актуальними і нині. Саме тому Уряд, Кабінет Міністрів України  розробив і затвердив постановою від 14 вересня 2004 р. N 1202“Прогноз показниківзведеного бюджету за основними видами  доходів, видатків і фінансування   на 2006-2008 роки та довгострокову перспективу”.
У довгостроковій перспективі прогнозується збереження сталогоекономічного   зростання   за   рахунок   здійснення   структурнихперетворень  в  економіці  та   істотне   удосконалення   ринковоїінфраструктури.
Важливим елементом     розвитку     економіки    України    вдовгостроковій перспективі буде поступовий рух у напрямі  побудовиінноваційно-інвестиційної моделі розвитку.  В Прогнозі передбаченоподальше проведення структурних реформ, вдосконалення законодавчоїбази,  підвищення рівня життя населення та збільшення економічногопотенціалу країни.                                                                  

 Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь