ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Материаловедение


Тема: Каталытичний хіміко-технологічний процес та напрями його використання в промисловості
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2012-09-20 19:46:20
Автор:
Обьем: 24
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

Вступ

Розділ 1. Характеристика хіміко-технологічного процесу та каталізатора

1.1. Поняття хіміко-технологічного процесу, його класифікація

1.2. Значення і сутність каталітичних процесів. Види каталізаторів та їх властивості

Розділ 2. Особливості на напрямки використання каталітичних хіміко-технологічних процесів

2.1. Промислове використання каталітичних процесів

2.2. Каталітичні хіміко-технологічні процеси у виробництві органічних і неорганічних речовин

Висновок

Використана літератураВыводы:

 

В процесі написання курсової роботи  ми ознайомилися з каталітичними хіміко-технологічними процесами та їх застосування в промисловості. Ці процеси мають значуще місце в житті та функціонуванні людини.

Масштаби каталітичних процесів у промисловості збільшуються з кожним роком. Все більш широке застосування знаходять каталізатори для нейтралізації речовин, що забруднюють навколишнє середовище [17, с. 63]. Зростає роль каталізаторів у виробництві вуглеводнів і кисневмісних синтетичних палив з газу і вугілля. Дуже перспективним є створення паливних елементів для економічного перетворення енергії палива в електричну енергію.

Нові концепції каталізу дозволять отримувати полімерні матеріали та інші продукти, що володіють багатьма цінними властивостями, удосконалити методи отримання енергії, збільшити виробництво харчових продуктів, зокрема шляхом синтезу білків з алканів і аміаку за допомогою мікроорганізмів. Можливо, вдасться розробити генно-інженерні способи отримання ферментів і металоорганічних сполук, що наближаються за своєю каталітичної активності і селективності до природних біологічних каталізаторів.

Обсяг світового виробництва каталізаторів становить 500-800 тис. т. на рік; випускається близько 250 основних типів каталізаторів, кожен тип включає ряд різновидів. Між однорідними за призначенням каталізатори, виробленими в різних країнах або різними фірмами, є певні відмінності, особливо між каталізаторами нових процесів. Повсюдно спостерігається концентрація виробництва каталізаторів. Створюються великі каталізаторні фабрики та цехи, що дозволяють поліпшити якість продукції, механізувати й автоматизувати виробництво, а самі каталізатори, що вироблялися раніше тільки для споживання всередині підприємств, стали надходити як товарні продукти на внутрішній і міжнародний ринки.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь