ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Медицина, генетика


Тема: Аптечна технологія (10 задач)
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2013-10-25 20:45:17
Автор:
Обьем: 12
Цена: 50 грн.

Содержание:

 

1.6 Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть технологію порошків з теоретичним обгрунтуванням, звернувши увагу на спосіб їх прописування, контроль якості і оформлення до відпуску. При використанні екстракту вкажіть його консистенцію. Наведіть норми допустимих відхилень при розважуванні даних порошків. За наявності у пропису отруйних, наркотичних, одурманюючих або сильнодіючих субстанцій перевірте їх разові і добові дози, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

Візьми:              Дібазолу                                                        0,003

Папаверину гідрохлориду               0,001

Цукру                                                           0,25

Змішай, щоб утворився порошок.

Дай такі дози числом 10.

Познач. По 1 порошку перед масажем.

Контрольное задание 2,6

Приготуйте концентровані розчини для бюреткової установки, розрахувавши кількості сухої субстанції і води двома способами: а) з урахуванням густини розчину, що готується; б) за допомогою коефіцієнта збільшення об'єму. Наведіть необхідні розрахунки з виправлення концентрації приготованих розчинів, користуючись формулами зміцнення і розбавлення (інструкція до наказу МОЗ України від 07.09.1993 р. № 197):

Раствор кальция глюконата 10% 8 л

(концентрация полученного раствора 8,7%; 11,24%).

Контрольное задание 3.6

 

Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть технологію мікстур із застосуванням концентрованих розчинів з бюреткової установки* з повним теоретичним обгрунтуванням і необхідними розрахунками, контроль якості та оформлення до відпуску. За наявності у пропису отруйних, наркотичних, одурманюючих або сильнодіючих субстанцій перевірте їх разові та добові дози, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

 

Візьми:              Натрію гідрокарбонату                 3,0

Амонію хлориду

Калію броміду                                 по        2,0

Води М'ятної                                              30 мл

Води очищеної                                            200 мл

Грудного еліксиру                           5 мл

Змішай. Дай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день.

 

ответ

Контрольное задание 4.6

Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть технологію мікстур з використанням концентрованих розчинів з бюреткової установки і сухих субстанцій, концентрати яких відсутні, з теоретичним обгрунтуванням і відповідними розрахунками, контроль якості та оформлення до відпуску. За наявності у пропису отруйних, наркотичних, одурманюючих або сильнодіючих субстанцій перевірте їх разові та добові дози, при необхідності норму єдиноразового відпуску, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

 

Контрольное задание 5,6

 

Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть приготування лікарських препаратів за утрудненими прописами і на неводних розчинниках з повним теоретичним обгрунтуванням, контроль якості і оформлення до відпуску, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

Візьми:              Резорцину                                                                 0,5

Етанолу                                                                  50 мл

Змішай. Дай. Познач. Для протирання шкіри.

 

Контрольное задание 6.6

 

1.Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть технологію водних розчинів із застосуванням стандартних фармакопейних рідин з повним теоретичним обгрунтуванням і необхідними розрахунками, контроль якості та оформлення до відпуску. За наявності у пропису сильнодіючих субстанцій перевірте їх разові та добові дози, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

Візьми:              Розчину кислоти хлористоводневої                      5%       180 мл

Дай. Познач. По 1 чайній ложці перед їжею 3 рази на день.

 

 

 

Контрольное задание 6.6

2.Розрахуйте кількість стандартних фармакопейних рідин або спирту етилового і води для приготування наступних лікарських препаратів. При розрахунку спирту і води необхідно користуватися алкоголеметричними таблицями ДФУ:

а) розчину кислоти хлористоводневої 5% 180 мл;

б) розчину рідини Бурова 25% 120 мл;

в) розчину кислоти оцтової 7% 80 мл;

г) етанолу 70% 155 мл (з 95%).

Контрольное задание 7.6

Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть технологію розчинів ВМС і захищених колоїдів з повним теоретичним обгрунтуванням, контроль якості і оформлення до відпуску. Перевірте дози сильнодіючих субстанцій при їх наявності у пропису, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

Візьми:              Розчину іхтіолу                                            3%       250 мл

Дай. Познач. Для примочок.

 

Контрольное задание 8.6

Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть технологію суспензій для зовнішнього і внутрішнього застосування, враховуючи властивості лікарських субстанцій (гідрофільні, гідрофобні, з великою щільністю і т.д.) з повним теоретичним обгрунтуванням, контроль якості і оформлення до відпуску. За наявності у пропису сильнодіючих субстанцій перевірте їх разові і добові дози, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

Візьми:              Розчину натрію гідрокарбонату               3%       120 мл

Розчину кальцію хлориду                           20%     80 мл

Еліксиру грудного                                                   5 мл

Змішай. Дай. Познач. По 1 столовій ложці 3 рази на день.

 

Контрольное задание 9.6

Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть технологію масляних емульсій з повним теоретичним обгрунтуванням, використовуючи найбільш раціональний в аптечних умовах метод отримання первинної емульсії, контроль якості і оформлення до відпуску. Як емульгатори пропонується використовувати 5% розчин метилцелюлози або твін-80 (на 10,0 г олії необхідно взяти 20,0 г 5% розчину метилцелюлози або 2,0 г твіну-80). За наявності у пропису сильнодіючих субстанцій перевірте їх разові і добові дози, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

Візьми:              Олії рицинової                                                          20,0

Фенілсаліцилату

Вісмуту нітрату основного                      по        2,0

Води очищеної                                            до        200,0

Змішай, щоб утворилася емульсія.

Дай. Познач. По 1 столовій ложці за годину до їжі.

Контрольное задание 10.6

Випишіть рецепт згідно наказу МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360. Опишіть технологію мікстур із застосуванням водних екстрактів (витягів) з лікарської рослинної сировини та з використанням екстрактів - концентратів з повним теоретичним обгрунтуванням й необхідними розрахунками, контроль якості і оформлення до відпуску. Перевірте дози отруйних, наркотичних, одурманюючих або сильнодіючих субстанцій та норми єдиноразового відпуску при їх наявності у рецепті, випишіть паспорт письмового контролю (зворотний і лицьовий боки):

Візьми:              Настою листя шавлії                                 з          10,0

Настою квіток ромашки              з          20,0     200 мл

Кислоти борної                                                                  3,0

Настоянки м'яти                                                   5 мл

Змішай. Дай. Познач. Полоскати горло 3 рази на день.

 

ЛітератураВыводы:


Вернулся в раздел работ Скачать работуУвага! З технічних причин завантаження робіт в автоматичному режимі тимчасово відключено. Ви можете оплатити доступ до робіт, перерахувавши гроші на карту Приватбанку. Для уточнення реквізитів звертайтеся до адміністратора

 

 

 

+380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) або happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь