ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Медицина, генетика


Тема: МІОКАРДІАЛЬНІ М’ЯЗОВІ МІСТКИ. ПРОМЕНЕВА АНАТОМІЯ, ДІАГНОСТИКА. ЛІКУВАННЯ.
Тип: Диплом (Магистерская)
Дата добавления: 2017-07-14 22:41:22
Автор:
Обьем: 67
Цена: 55 грн.

Содержание:

ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ……………………………………….3

 

ВСТУП………………………………………………………………………...4

 

РОЗДІЛ I. ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ…………………………………………...8

1.1   Історія питання..…………………………………………………………..9

1.2   Частота патології………………………………………………………...10

1.3   Анатомія………………………………………………………………….11

1.4   Патофізіологія…………………………………………………………...12

1.5   Клініка……………………………………………………………………19

1.6   Діагностика………………………………………………………………22

1.7   Лікування………………………………………………………………...26

 

РОЗДІЛ II.МАТЕРІАЛ ТА МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ…………………31

2.1 Характеристика обстеженого контингенту хворих…………………..31

2.2 Методи дослідження…………………………………………………….36

 

РОЗДІЛ III. РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ…………………………….39

 

РОЗДІЛ IV.ОБГОВОРЕННЯ ТА УЗАГАЛЬНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ, ПІДСУМКИ………………………………………………………………….53

 

ВИСНОВКИ…………………………………………………………………59

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ………………………………….61

 

АНОТАЦІЯ………………………………………………………………….67Выводы:

У роботі представлено теоретичне узагальнення та нові підходи до вирішення науково – практичного завдання, яке полягало у дослідженні можливостей рентген – ангіографічної діагностики, та особливостей лікування пацієнтів з міокардіальними м’язовими містками.

1. Міокардіальний м'язовий місток може покривати будь – яку вінцеву артерію. У більшості випадків (92.5 %) міокардіальні містки локалізувались у басейні лівої вінцевої артерії, а саме в середній третині передньої міжшлуночкової гілки лівої вінцевої артерії. Довжина міокардіальних містків в середньому складає 22 ± 5 мм. Гемодинамічно значимий (> 50 %) ступінь систолічного звуження вінцевої артерії мали 27 (73.7 %) пацієнтів з міокардіальними м’язовими містками.

2. Сучасним "золотим" стандартом діагностики міокардіальних м’язових містків є коронарографія з типовим феноменом, який визначається як звуження ділянки артерії у фазу систоли і повне або часткове відновлення її діаметру у фазу діастоли ("молочним ефектом"). Цей метод дає можливість виявити м’язовий місток, та детально дослідити його характеристики (локалізацію, довжину, виміряти зменшення діаметру внутрішньоміокардіальної артерії в порівнянні з проксимальною і дистальними її частинами і визначити середній діаметр просвіту під час систоли і середньо – пізній діастолі, перевірити реакцію на інтравінцеву ін'єкцію нітрогліцерину). Що дозволяє вирішити тактику подальшого лікування.

3. Консервативне лікування міокардіальних м’язових містків застосовується тільки у симптоматичних хворих. Основним завданням медикаментозного лікування є попередження чинників, що сприяють ішемії міокарду: спазм, тахікардія і тромбоз. З 27 хворих яким проводилося консервативне лікування 15 (55.5 %) відмічали покращення самопочуття, у 9 (33.3 %) – не спостерігалося позитивної динаміки в клінічній картині, а 3 (11.2 %) пацієнтів відмічали погіршення самопочуття, незважаючи на лікування, що проводиться.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь