ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Менеджмент


Тема: 134 Моделі карєри.Ротація кадрів.Формування резерву.Інвестув.в людину
Тип: Реферат
Дата добавления: 2013-09-24 21:28:08
Автор:
Обьем: 16
Цена: 15 грн.

Содержание:

 

Розділ 1.

Професійний розвиток персоналу.

 

Розділ 2.

Поняття про трудову кар'єру та просування по службі..

 

Розділ 3.

 

Планування та управління службовою кар'єрою працівників..

 

Розділ 4.

Моделі кар'єри: горизонтальна та вертикальна.

 

Розділ 5.

 

Інвестування в людину та його ефективність.

 

Розділ 6.

 

Професійна підготовка, підвищення кваліфікації, перепідготовка

 

Розділ 7.

Ротація кадрів як форма руху і підвищення кваліфікації працівників.

 

Розділ 8.

 

Планування та підготовка резерву

 

Розділ 9.

 

Формування внутрішнього резерву

 

 

 

Використана література.

 

Розділ 1. Професійний розвиток персоналу.

 

Ефективність управління персоналом в умовах ринкової економіки є одним з визначних чинників економічного успіху  підприємства. Воно покликане забезпечити сприятливе середовище, в якому реалізується трудовий потенціал, розвиваються особисті здібності, люди отримують  задоволення від виконаної роботи і суспільне визнання своїх досягнень. В сфері управління кадрами відбувається послідовне зміщення акцептів від технологічних підходів, які регламентуються змістом трудового процесу до цілісного, системного підходу, в основі  якого – довготривалий розвиток трудового потенціалу працівників. Це змістовно  змінює “управління персоналом” від простого  оперативного рішення проблем, що виникають до визначення майбутніх потреб  людей і розвитку їх трудового потенціалу.

 

Зарубіжний досвід свідчить, що керівник служби управління персоналом  підприємства має широкі повноваження, є  членом правління акціонерного товариства,  активно впливає на кадрову політику підприємства.

 

В наш час вкрай необхідна система підготовки і перепідготовки працівників центрів управління персоналом, оскільки  в країні практично немає спеціальних вищих навчальних закладів, які б готували фахівців даного профілю.

 

Нагальним залишається і питання підвищення продуктивності  праці, оскільки цей показник в Україні значно нижчий ніж в країнах з розвиненою ринковою економікою. Рівень  продуктивності праці значною мірою залежить від рівня підготовки кадрів, від професійного розвитку персоналу.

 

 

Розділ 2. Поняття про трудову кар'єру

та просування по службі.

 

Кар'єра – це швидке, успішне просування у службовій, суспільній, науковій та іншій діяльності; досягнення слави, вигоди тощо. Можна сказати, що службова кар'єра  є фактором професійного

 Выводы:


Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь