ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Менеджмент


Тема: КОНТРОЛЬНА РОБОТА по дисципліні Менеджмент Варіант 54
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2012-10-04 21:28:50
Автор:
Обьем: 14
Цена: 30 грн.

Содержание:

Теоретичне завдання №1

Опишіть сутність комунікаційного процесу, його елементи та етапи. Покажіть роль зворотного зв’язку у комунікаційному процесі між виробниками продукції та її споживачами. У яких формах може здійснюватися цей зв’язок? Порівняйте ці форми за ефективністю.

Теоретичне завдання №2

Розкрийте сутність та недоліки підходу до керівництва підприємством з точки зору поведінки керівника.

Задача 1

Для забезпечення успішного ведення бізнесу важливо створення згуртованої команди працівників, яка б була зацікавлена у досягненні високих результатів. Завдання менеджера тут - переконати співробітників, що їх робота дуже важлива, цікава і корисна фірмі, що їх внесок у результати роботи фірми значний. Для створення сприятливого морального клімату у колективі, мотивації високоефективної праці, розвитку кожного працівника як особистості зазвичай використовуються наступні важелі:

– створення у колективі клімату взаємної довіри, поваги та взаємодопомоги;

– забезпечення кожного співробітника цікавою перспективною роботою, яка б сприяла розвитку його творчого потенціалу;

– дотримання політики "рівних можливостей" для всіх працівників, забезпечення рівних умов просування їх по службі;

Але перераховане вище - лише частина можливостей менеджменту у цій сфері. Виходячи із специфіки сучасного етапу розвитку економіки України, запропонуйте свою систему стимулювання високоефективної праці співробітників фірми, враховуючі особливості виконуваних ними функцій (планування, контроль, маркетинг, виробництво, управління персоналом, фінансами тощо). Зверніть при цьому увагу на методи стимулювання працівників бухгалтерії.

Задача 2

Виробник продуктів з сиру обґрунтовує наступне рішення: "Скільки ящиків сиру потрібно виготовляти кожен місяць?" Ймовірність того, що попит складатиме 6 ящиків на місяць - 0,1; 7 ящиків - 0,3; 8 ящиків - 0,5; 9 ящиків - 0,1.

Витрати на кожний ящик - 45 грн., ціна одного ящика сиру -95 грн. Якщо наприкінці місяця продукція не реалізована, вона списується як зіпсована. Скільки ящиків сиру потрібно виготовляти кожний місяць?

Література

 

 

 

 
 Выводы:


Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь