ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Микроэкономика


Тема: Еволюція економічної політики. Необхідність зв’язку економічної політики з мікроекономічними параметрами (на прикладі критики Лукаса)
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2015-04-20 14:41:40
Автор:
Обьем: 26
Цена: 30 грн.

Содержание:

ЗМІСТ

Вступ

1.    Економічна політика : сутність, принципи, теорії

2.Необхідність зв’язку економічної політики з мікроекономічними параметрами (на прикладі критики Лукаса)

3.Особливості еволюції економічної політики в Україні

4. Шляхи вдосконалення економічної політики в Україні

Висновки

Список використаної літератури

 Выводы:

ВИСНОВКИ

Економічна політика — система заходів, здійснюваних державою та її владними структурами або іншими особами, спрямованих на регулювання економічних процесів. Економічна політика включає постановку тих або інших цілей і визначення шляхів та методів їх досягнення.

У даному рефераті розглянуто сутність, види, принципи, теорії реалізації економічної політики; детального розгляду набула концепція Роберта Лукаса, яка показала, що ведення ефективної економічної політики неможливе без врахування мікроекономічних параметрів та реакцій суспільства на впровадження економічної політики в країні.

Критика Лукаса припускає те, що якщо ми хочемо передбачити наслідки випробування економічної політики, нам слід закласти в модель "глибокі параметри" (пов'язані з перевагами, технологією і обмеженнями ресурсів), які визначають індивідуальну поведінку.

Це дозволяє згодом передбачати те, як поводитимуться окремі люди, зважаючи на зміни політики, а потім узагальнювати рішення окремих людей для обчислення макроекономічних наслідків зміни політики.

Проблеми, з якими зіштовхнулася  українська економічна політика під час своєї еволюції, підтверджують критику Лукаса. У процесі трансформації політичної та економічної систем в Україні триває пошук ефективної моделі розвитку економіки.

Модель економічного розвитку України передбачає поетапне здійснення цілеспрямованої, науково обґрунтованої програми виходу з кризи шляхом поєднання регулюючого впливу державних органів на економіку і запровадження ринкових відносин.

Ключовим чинником у створенні економічної сфери, сприятливої для підприємницької діяльності, є держава, яка, не втручаючись у діяльність приватних підприємств, управляє ринком і підтримує його, стримує негативні тенденції через відповідні юридичні важелі — програми оподаткування, монетарну політику. Держава покликана дбати про поєднання приватних і суспільних інтересів.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь