ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Митна справа


Тема: Дніпропетровська митниця ДФС
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2021-01-21 16:35:13
Автор:
Обьем: 31
Цена: 50 грн.

Содержание:

План

 

1. Державна фіскальна служба України та її організаційна структура на прикладі Дніпропетровської митниці ДФС

1.1. Загальна структура ДФС

1.2. Структура територіальних органів ДФС у Дніпропетровській області

1.2.1. Структура Головного управління ДФС у Дніпропетровській області

1.2.2. Структура та розподіл обов’язків між керівництвом Дніпропетровської митниці ДФС

1.2.3. Відомості про Дніпропетровську митницю ДФС

2. Порядок проходження служби у митному органі

3. Показники діяльності митних органів

3.1. Результати роботи ДФС України

3.2. Результати роботи Дніпропетровської митниці ДФС

Висновок

Список використаних джерелВыводы:

Висновок

 

За час проходження практики в Дніпропетровській митниці я ознайомилась з сучасними інформаційними технологіями, що використовуються у митних органах, методичними та практичними основами митної справи. Опрацювала нормативні документи, що стосуються напрямків роботи та діяльності Дніпропетровської митниці

В процесі проходження практики в мене не з’являлися труднощі  в пошуку  інформації, пов’язаної з роботою митниці.

Керівник практики та співробітники відділу створили належні умови та забезпечили виконання мною робочого плану практики, ведення табелю обліку використання робочого часу, проведення інструктажу по техніці безпеки на робочому місці. Керівник практики здійснював постійний контроль за виконанням програми практики, надавав консультації та практичну допомогу в оформленні всіх необхідних документів.

Не дивлячись на завантаженість,  інспектори завжди знаходили час, щоб грунтовно відповісти на мої запитання. Вони всіляко намагалися за той короткий період мого перебування у відділі якомога ближче ознайомити мене із роботою інспектора митниці. 

На мою думку, я доцільно використала час, що був відведений на проходження практики, за який я поповнила свої знання щодо практичних основ митної справи.

 

 

 

1.1. Загальна структура ДФС 
 
Організаційна система ДФС України складається з двох структурних рівнів: центрального та місцевого (регіонального). До центрального рівня відноситься апарат ДФС України, до місцевого (регіонального) – територіальні підрозділи ДФС України на місцях, які відповідно до територіального поділу України функціонують в обласних (регіональних), районних центрах країни. 
До організаційної структури апарату ДФС України належать: інститут керівництва ДФС України (голова ДФС України та дві штатні посади його заступників); 27 департаментів та головних управлінь, що діють на правах департаментів ДФС України; 90 управлінь ДФС України (структурних складових департаментів); 296 відділів ДФС України (структурних складових управлінь та окремих департаментів (головних управлінь), управлінь). Всього у кількості 2 тис. 185 шт. од. Зазвичай до цієї організаційної структури апарату ДФС України можливо віднести й колегіально-дорадчі органи  ДФС України, наприклад, Раду з кадрових питань ДФС України [4], групу радників ДФС України [5] тощо. Але вони є додатковими або другорядними елементами центрального рівня організаційної системи ДФС України. 
 
 
1.2. Структура територіальних органів ДФС у Дніпропетровській області
 
Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області мають наступну структуру:
- Головне управління ДФС у Дніпропетровській області; 
- Дніпропетровська митниця ДФС.
 
 
1.2.2. Відомості про Дніпропетровську митницю ДФС: структура та розподіл обов’язків між керівництвом 
Дніпропетровська митниця є митним органом, який у зоні своєї діяльності забезпечує виконання завдань, покладених на органи доходів і зборів.
Дніпропетровська митниця є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, печатку та бланк із зображенням Державного Герба України та із своїм найменуванням і діє відповідно до Конституції України, Митного Кодексу України, інших нормативно-правових актів та на підставі положення, яке затверджується наказом центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Митниця є територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, і підпорядковується йому. Місце розташування та зона діяльності Дніпропетровської митниці визначаються Державною митною службою України. 
Дніпропетровська митниця розташована за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Горького, 22. Зоною її діяльності є Дніпропетровська область. 
Зоною діяльності Дніпропетровської митниці є Дніпропетровська область. Дніпропетровська митниця є внутрішньою митницею. Пропуск через митний кордон України здійснюють 2 пункти пропуску (в тому числі 2 міжнародних аеропортів).
Штатна чисельність митниці 479 осіб. Митне оформлення здійснюють 261 особа: м/п «Дніпропетровськ-аеропорт» – 46, м/п «Дніпродзержинськ» - 12, м/п «Кривий Ріг» -  68, м/п «Нікополь» – 17, м/п «Новомосковськ» – 7, м/п «Дніпропетровськ-транспортний» - 11, м/п «Павлоград» - 5, м/п «Дніпропетровськ-південний» - 20, м/п «Дніпропетровськ-лівобережний» – 22, м/п «Дніпропетровськ-річпорт» - 13, м/п «Дніпропетровськ-індустріальний»- 11, м/п «Дніпропетровськ-Ліски» - 29. 
 
 
Результати діяльності Дніпропетровської митниці ДФС 
 
В регіоні більше 700 промислових підприємств металургійної, машинобудівної, хімічної та добувної галузей.
Товарні потоки такого індустріального центру спрямовані в основному на поставку сировинної складової.
Учасники торгівлі:
- Найбільші імпортери:
- ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг»
- ПАТ «Нікопольський завод феросплавів»
- Заводи корпорації «ІНТЕРПАЙП»
- ТОВ «Вента ЛТД»
- Найбільші експортери:
- ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг»
- ТОВ «Інтерпайп Україна»
- Південний гірничо-збагачувальний комбінат
- ПАТ «Євраз-ДМЗ ім. Петровського»
- ПАТ «Дніпровагонмаш».
Регіон – експортноорієнтований (чорні метали та вироби з них, руди, шлаки).
Основні торгові партнери – Росія, Китай, Німеччина, Польща.
Головним питанням у роботі Дніпропетровської митниці залишається виконання показників, встановлених Законом України «Про Державний бюджет України».
Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за І півріччя 2019 року в порівнянні з І півріччям 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 11,92 %. Було оформлено 90 529 шт. МД (серед яких: 38 867 експортних МД та 42 206 імпортних) проти 80 886 шт. МД за І півріччя 2018 року (серед яких: 38 702 експортних МД та 34 613 імпортних).
 


Вернулся в раздел работ Скачать работуУвага! З технічних причин завантаження робіт в автоматичному режимі тимчасово відключено. Ви можете оплатити доступ до робіт, перерахувавши гроші на карту Приватбанку. Для уточнення реквізитів звертайтеся до адміністратора

 

 

 

+380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) або happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь