ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Налоги, налоговая система


Тема: Амортизація. Порядок нарахування
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2013-09-27 10:42:57
Автор:
Обьем: 40
Цена: 35 грн.

Содержание:

ЗМІСТ

 

Вступ                                                                                                                          3

 

РОЗДІЛ 1. Поняття амортизації, сутність та функції………………………….…5

1.1. Економічна сутність амортизації ……………………………………...5

1.2. Функції амортизації…………………………………………………....10

 

РОЗДІЛ 2. Об’єкти та порядок нарахування амортизації……………………....14

2.1. Об’єкти амортизації……………………………………………………..14

2.2.  Класифікація груп основних засобів та інших необоротних активів..16

2.3. Методи та порядок нарахування амортизації………………………….19

2.3.1.  Визначення вартості об’єктів амортизації…………………….…..22

 

РОЗДІЛ 3. Основні шляхи розвитку, вдосконалення амортизаційної

політики в Україні………………………………………………………………..29

 

 

Висновки………………………………………………………………………33-34

Перелік використаної літератури та інших інформаційних джерел………35-37

Додатки………………………………………………………………………..38-40Выводы:

Як бачимо амортизацією цікавляться багато фахівців економічної області, у кожного з них є свої погляди на визначення сутності та функцій амортизації, а також амортизаційної політики, зносу. Але всі сходяться в одному, амортизація це важливе питання в економічній, фінансовій та податковій політиці. А також підсумовуючи сказане можна зазначити, що амортизація є найважливішим моментом кругообігу основних засобів.

Згідно нового Податкового Кодексу України методи амортизації, визначені положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку і Податковим кодексом України, є подібними. Поряд з цим Податковим кодексом зазначено, що підставою для застосування того чи іншого методу амортизації є його визначення в наказі про облікову політику підприємства.

Щобздійснити перехід зі старих правил нарахування амортизації до новихнеобхідно скористатися П. 6 підр. 4 розд. ХХ ПКУ, що  визначає наступні етапи переходу:

1.Провести інвентаризацію ОЗ станом на 1 квітня 2011 року.

2.Визначити перелік об'єктів ОЗ, інших необоротних активів та НА за групами відповідно до п. 145.1 ПКУ.

3.Встановити вартість, що амортизується, по кожному об'єкту. При цьому така вартість буде визначатися як первісна (переоцінена) з врахуванням капіталізованих витрат на модернізацію, модифікацію, добудову, дообладнання, реконструкцію тощо, а також суми накопиченої амортизації за даними бухобліку станом на 01.04.2011 року.

4. Визначити суму накопиченої амортизації по кожному об'єкту ОЗ, за основу взявши дані бухобліку станом на 1 квітня 2011 року.

5. Здійснити порівняльний аналіз на основі даних інвентаризації між показниками бухобліку і податкового обліку.

Якщо загальна вартість усіх груп ОЗ за даними бухобліку менша, ніж загальна вартість усіх груп основних фондів за даними податкового обліку на 01.04.2011 року, то тимчасова податкова різниця, яка виникає в результаті такого порівняння, амортизується як окремий об'єкт із застосуванням прямолінійного методу протягом трьох років.

6. Проводимо визначення строку експлуатації ОЗ по кожному об'єкту. Він потрібний нам для наступного нарахування амортизації від 01.04.2011 року. Цей строк визначається платником податку самостійно з урахуванням дати введення ОЗ в експлуатацію, але з врахуванням норм п. 145.1 ПКУ.

7. Ну і на завершення вибираємо метод нарахування амортизації в податковому обліку по кожному об'єкту ОЗ відповідно до п. 145.1.9 ПКУ.

Аналіз впливу обраних методів на суму амортизації (рис. 1) свідчить, що за час експлуатації основного засобу доцільно застосовувати не один, а кілька методів нарахування амортизації, тобто їх комбінацію.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь