ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Налоги, налоговая система


Тема: Курсоваробота з дисципліни “ПОДАТКОВА СИСТЕМА” на тему№ 18: «ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ І ЙОГО РОЛЬ В ФОРМУВАННІ ДОХОДІВ БЮДЖЕТУ
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2014-01-29 21:57:18
Автор:
Обьем: 31
Цена: 35 грн.

Содержание:

ПЛАН

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи податку на додану вартість.

Розділ 2. Фіскальна та регулююча роль ПДВ в Україні.

Розділ 3. Проблеми та адміністрування податку на додану вартість, вітчизняний та зарубіжний досвід.

Висновки

Додатки

ЛітератураВыводы:

Висновки

Проведене дослідження дозволяє дійти висновку, що податок на додану вартість є основою формування доходу Державного бюджету України. ПДВ виявився стійким у своїх надходженнях за досліджуваний період, навіть фінансова криза не сильно вплинула на питому вагу ПДВ у бюджеті.

Тим часом має місце неефективна практика адміністрування податку. Серед невирішених проблем адміністрування податку на додану вартість необхідно виділити надмірні масштаби податкових пільг та обсяги бюджетної заборгованості по цьому податку в результаті неналежного контролю за бухгалтерським обліком та звітністю із ПДВ, велику кількість зловживань платників податків з метою незаконного отримання відшкодування, незадовільний фінансовий стан багатьох підприємств, ухилення від оподаткування, нестабільність податкового законодавства. Це руйнує податкову базу, створює додаткові можливості для ухилення від оподаткування, ускладнює контроль.

Водночас, ці та інші труднощі не зменшують ролі податку на додану вартість у формуванні доходів бюджету, а свідчать певною мірою про потребу в удосконаленні діючої податкової системи, насамперед, в частині адміністрування податків. Оптимальним шляхом його реформування явважаюподальшуадаптаціювітчизняного законодавства з питань ПДВ до норм ЄС.Крім того, я вважаю доцільним переглянути наявний обсяг пільг у сторону їх скорочення. Більш ефективним, на мою думку, було бпоєднання меншої податкової ставки та ширшого кола бази оподаткування. З точки зору соціальної справедливості це чудова нагода її проявити.

Вирішення завдання підвищення фіскальної ефективності ПДВ потребує реалізації ключового завдання: боротьби з необґрунтованим розширенням податкового кредиту.

Проте, не можу стверджувати, що податок на додану вартість в Україні є неефективним, так як головне призначення – наповнювання бюджету він виконує відмінно.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь