ДИСЦИПЛИНЫ

 

Як дізнатися, чи пройшла додана мною робота процес модерації?

Робота проходить модерацію протягом 2-х робочих днів. Якщо робота відповідає вимогам сайту, то вона розміщується у відповідній рубриці і стає доступною іншим користувачам. При публікації роботи на Вашу електронну скриньку буде відправлено повідомлення.

Якщо робота протягом 2-х днів не була опублікована на сайті, це означає, що  вона не пройшла модерацію. У цьому випадку робота видаляється.

Перевірити наявність Вашої роботи на сайті можна на головній сторінці сайту в розділі "Останні додані роботи" або за допомогою пошуку.

 

У чому полягає процес модерації?

Робота перевіряється на:

відповідність вимогам щодо оформлення;

наявність основних частин (вступу, основної частини, висновку, списку літератури та додатків (якщо вони передбачені);

логічність і послідовність викладу матеріалу;

оригінальність - до розміщення не допускаються роботи, які повністю або частково представлені у вільному доступі на безкоштовних освітніх ресурсах. З метою перевірки кожна робота тестується в системі Антиплагіат*.

До розміщення не допускаються роботи, що складаються з декількох курсових або дипломних робіт, які знаходяться у вільному доступі. Як правило, роботи, що містять оригінальну практичну частину (наприклад фінансовий аналіз або психолого-педагогічний експеримент), або ж контрольні, що містять індивідуальні завдання, розміщуються практично в 100% випадків.

 

* Антиплагіат - це інтернет-сервіс для вузів, призначений для оцінки ступеня оригінальності матеріалу.

 

Як правильно обрати тип моєї роботи?

Ви можете обрати один із запропонованих типів:

Реферат - робота на певну тему або контрольна робота, що складається тільки з теоретичних питань.

Контрольна з практичною частиною - робота, що містить практичну частину (рішення задач, ситуацій і т.д).

Курсова (звіт з практики) - робота, що складається мінімум з двох розділів з підрозділами. Може містити практичну частину або бути чисто теоретичною.

Диплом (Магістерська) - випускна робота, що містить мінімум три розділи з підрозділами. Повинна містити власні напрацювання автора щодо вирішення будь-якої актуальної проблеми.

 

Увага! Для робіт типу стаття, екзаменаційні квитки, есе, презентація та інші спеціальні категорії не передбачені. Розміщуючи подібні роботи, автор може самостійно вибрати їх тип (наприклад, презентація може бути розміщена як реферат і як диплом, в залежності від кількості слайдів та рівня складності). В цьому випадку в заголовку роботи необхідно вказати на тип такої роботи. Наприклад:

 

Мікроекономіка (екзаменаційні білети).

 

Я хочу продати свою роботу. Як я можу контролювати кількість завантажень?

Кількість завантажень розміщено в спеціальному полі біля кожної роботи. Крім того, у зв’язку з тим, що розрахунок проводиться щомісяця, для зручності в Вашому Особистому кабінеті зберігається архів Завантажень за кожен період.

 

Як можна збільшити кількість завантажень робіт?

При розміщенні роботи враховуйте її актуальність та оригінальність. Так, робота на тему "Процес бюджетного планування" може бути на 100% авторською та розміщена на сайті, однак буде користуватися невеликим попитом через наявність великого обсягу безкоштовної інформації (підручники, статті) подібної тематики в мережі Інтернет.

 

Якщо у вас виникли інші питання - шукайте відповіді в розділах «Про сайт», «Правила», «Продати роботу».

Задати питання ви можете також написавши адміністратору сайту happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь