ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Реклама, PR-технології


Тема: Аналіз рекламної діяльності контент-агентства «T-REX» та розробці рекомендацій щодо її організації
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2024-03-20 11:36:24
Автор:
Обьем: 40
Цена: 70 грн.

Содержание:

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА

  1. Комунікаційна діяльністьконтент-агентства
  2. Планування та організація рекламної кампанії
  3. РекламауInstagram таFacebook

РОЗДІЛ 2. ТВОРЧЕ ПРОЕКТУВАННЯ

2.1. Діагностика рекламної діяльності контент-агентства «T-REX

2.2. Напрямки вдосконалення рекламної діяльності агентства «T-REX

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

ДОДАТКИВыводы:

Сьогодні людство  зіткнулося  з  глобальним  процесом  переоцінки  ролі  та специфіки масової комунікації, обумовлених розвитком  нових   інформаційних технологій. Комунікації у роботі підприємства важливі сьогодні, як ніколи раніше. Зокрема, зростаюча роль рекламних комунікацій помітна як з позиції творчої стратегії, так і з позиції засобів рекламної діяльності.

Рекламні комунікації часто визначають як непряму форму переконання, яка базується на інформаційному чи емоційному описі переваг продукту. Її задача – створити у споживачів позитивне уявлення про продукт і сконцентрувати їхні думки на здійсненні покупки.Реклама – одне з найбільш помітних явищ сучасного суспільства, а тому звертає на себе увагу представників різних дослідницьких спрямувань, які стверджують, що для успішного розвитку компаній це такий же важливий аспект, як і фінансування: немає фінансування – немає бізнесу, так само, як і немає рекламного просування – немає успіху. Дослідження та теорія, наведена у моїй роботі ще раз наголошує на тому, що у компанії може бути найцікавіший товар, або ж найновітніший освічений курс, але на ринку, який вже переповнений, без рекламного просування вас можуть навіть і не помітити.  Саме тому всамому широкому сенсі рекламу можна визначити як процес інформаційного впливу на цільову аудиторію з метою збільшення збуту продукції, підвищення престижу фірми й формування позитивного ставлення до даної фірми й продукції.

Особливого значення набуває розгляд реклами як форми комунікації між рекламодавцем та споживачем, яка поширює інформацію про товари та послуги за допомогою соціальних мережей, наприклад Instagram(Додаток В).Дослідження показує зростаюче значення сайтів соціальних мереж в маркетингу. Можна спостерігати зростання в трьох різних, але взаємозв'язаних сферах. Компанії інвестують все більші і більші кошти на маркетингові кампанії, зростання інформованості і кваліфікацію маркетологів у використанні соціальних маркетингових медіа-інструментів і, що, здається, найбільш важливе, кількість користувачів таких сайтів також зростає. Тому, слід очікувати подальшого розвитку Instagram, хоча його динамічний характер може бути нижчим, через появи та розвиток нового перспективного додатку TikTok.

Детальний аналіз та вивчення особливостей процесу рекламної комунікації, теоретичних та практичних аспектів рекламування становлять фундаментальну основу для управліннябудь-якої компанії.

Проведений нами аналіздіяльностіконтент-агенції «T-REX»дав змогу визначити:

1.                Уся діяльність у соціальній мережі Instagramмає бути спрямована на залучення нових клієнтів, просування власних послуг та формування стабільних та злагоджених відносин зі своїми потенційними клієнтами за допомогою ефективного та регулярного ведення сторінки.

2.                В агентства «T-REX» приваблива потенційна аудиторія – SMM-початківці, для яких буде актуальним курс та лекції від агенції; компанії, бренди та ресторани, а також підприємці, які хочуть розвивати свій блог та бізнес.

3.                Чітко видно метуконтент-агентства«T-REX»– вдосконалення власної рекламної діяльності.

Проведений мною аналіз діяльності показав, що варто розширювати та спектр послуг та вдосконалювати існуючий; збільшувати витрати на просування РК та процент комунікаційної діяльності. Якщо дотримуватись розробленого плану комунікацій, вже через місяць ефективність комунікаційної програми збільшиться на 40%.

У роботі для визначення перспектив подальшого розвитку контент-агентства «T-REX»був проведений SWOT-аналіз, який допоміг визначити сильні та слабкі сторони компанії. Також, був проведений порівняльний аналіз компаній конкурентів з детальним описом спектру їх послуг та цінової політики, що допоміг визначити шлях розвитку та вдосконалення компанії. В результаті аналізу були сформовані пропозиції щодо подальшого ефективного розвитку їх діяльності, а саме приклад контент-плану з декількома ідеями для постів та приклад візуалу рекламних публікацій. З наведеного порівняння з конкурентами можна зробити висновок, що компанія терміново потрібно розробити стратегію ведення сторінок у соціальних мережах Facebookта Instagram, визначити та ретельно проаналізувати своїх конкурентів – їх сайти, рекламні публікації та спектр послуг і почати діяти. Приділити належну увагу розробці сайту та пошуку спеціалістів, що дозволить розширити свою пропозицію та вийти на новий рівень.  Аби вижити у конкурентній боротьбі та отримувати бажаний дохід, агентству «T-REX» потрібно використовувати різні, вже існуючі, способи завоювання уваги потенційного клієнта і розробляти власні. А саме: виділяти більший бюджет на рекламу, у розмірі 300$/місяць та витратити близько 15 000 на рекламу у блогерів. Працювати над контентом, який будуть поширювати за рахунок репостів, адже це органічне залучення потенційний клієнтів на свою сторінку.

Згідно проведеного аналізу, ми визначили такі рекомендації щодо рекламної інтеграції з блогерами:

1.                Договір про репости і рекламні постах повинен бути максимально прозоримі завчасно мають бутиобговоренівсі тонкощі взаємного розміщення, враховуючи наші поради по контенту.

2.                Не варто поспішатипогоджуватися на SFS(бартерна співпраця), адже так можна можете своїх підписників, співпрацюючи з сумнівними акаунтами.

3.                Акаунти з однієї області спрацюють краще– тому важливо правильно підібрати ЦА блогера та ЦА своєї сторінки.

4.                Не варто рекомендувати відверто невдалих партнерів, навіть якщо у них тисячі підписників. Рівень залученості підписників потенційного партнера важливіший, ніж їх кількість.Тому перед тим, як співпрацювати з лідерами думок, дуже важливо ретельно перерірити їх.

5.                Розміщуючи рекламні пости, варто подбати про їх вигляд (оформлення, текст) та час публікації, а також уточнити моменти, чи видалиться потім рекламний пост та чи зможете ви його використовувати.

6.                Домовитись про відмітку вашої сторінки.

Дотримуючись усіх наших рекомендацій та поставлених задач (додаток А), контент-агентство «T-REX» вже через місяць зможе побачити позитивні зміни, як у сприйнятті інформації, поданої на сторінці у соціальній мережі, так і у трафіку. Вернулся в раздел работ Скачать работуУвага! З технічних причин завантаження робіт в автоматичному режимі тимчасово відключено. Ви можете оплатити доступ до робіт, перерахувавши гроші на карту Приватбанку. Для уточнення реквізитів звертайтеся до адміністратора

 

 

 

+380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) або happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь