ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Реклама, PR-технології


Тема: Переваги і недоліки реклами як засобу просування товарів
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2024-03-20 11:44:10
Автор:
Обьем: 25
Цена: 70 грн.

Содержание:

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. Теоретичні аспекти реклами як інструменту просування

1.1.Реклама в системі маркетингу

1.2. Мета та функції реклами як засобу просування товару

1.3. Переваги та недоліки реклами

РОЗДІЛ 2. СЕГМЕНТУВАННЯ ЦІЛЬОВОГО РИНКУ ІПОЗИЦІОНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА

2.1. Характеристика підприємства.

2.2. Вибір і аналіз цільового ринку. Сегментування цільового ринку

2.3. Вибір організацією цільових сегментів ринку

2.4. Позиціонування товару на обраних сегментах цільового ринку

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛВыводы:

Компанія “Біосфера” має дуже широкий асортимент товарів різного призначення і активно реалізує їх під різними торговими марками. Компанія займає лідируючі місця на ринку серед конкурентів з таким же спектром товарів та ціновою політикою. Але для точного контролю товару на цільовому ринку, компанії треба вести постійний моніторинг цін компаній-конкурентів. Це дасть змогу компанії регулювати ціни відповідно до цільової політики конкурентів.Основними етапами цільового маркетингу є сегментування ринку, вибір цільових сегментів ринку і позиціонування товару на ринку.

Основними ознаками, що використовуються для сегментування ринків організованих споживачів є демографічні, географічні, технологічні, та ситуаційні фактори.

В курсовій роботі було розглянуто загальну схему аналізу етапів життєвого циклу товарів компанії Біосфера. За допомогою роботи було виявлено, що своєчасне розуміння стадії, на якій знаходиться товар компанії, дає змогу максимізувати доходи та мінімізувати збитки, застосовувати маркетингові стратегії просування товарів до окремого етапу життєвого циклу товару і планувати подальше бачення продажу товару.

В практичній частині курсової роботи було проведено сегментування ринку, вибір цільових сегментів та позиціонування товарів для компанії “Біосфера”.

Для сегментування було обрано товари таких торгових марок: ТМ “Фрекен-Бок”, яка випускаєфольгу  та ТМ “Бонус+”, яка виготовляє харчову плівку. У ході аналізу товарів було виділено три основні ознаки сегментування товару – це рівень доходу, частота придбання та прагнення до якості.

Обрані види товару компанії “Біосфера” займають всі критерії оцінок якості, відповідають всім вимогам якості матеріалів, екологічних стандартів продукції та цінової політики, яка доступна як для середнього, так і для високого рівнів доходу.Вернулся в раздел работ Скачать работуУвага! З технічних причин завантаження робіт в автоматичному режимі тимчасово відключено. Ви можете оплатити доступ до робіт, перерахувавши гроші на карту Приватбанку. Для уточнення реквізитів звертайтеся до адміністратора

 

 

 

+380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) або happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь