ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Религиоведение


Тема: Богословсько-теологічна інтерпретація релігії
Тип: Реферат
Дата добавления: 2013-08-26 12:11:09
Автор:
Обьем: 14
Цена: 15 грн.

Содержание:

 

Вступ

1. Богословсько-теологічний підхід до релігії

2. Релігія  як основоположний елемент духовної культури

3. Концепція релігії Олександра Меня

Висновки

Список використаної літературиВыводы:

 

Для богословсько-теологічного підходу релігія є надприродне явище, результат надприродною зв’язку людини з Богом. Це пояснення релігії з позиції віруючої людини. З точки зору теології зрозуміти сутність релігії може тільки релігійна людина, оскільки він має безпосереднім досвідом “зустрічі з Богом».

Конфесійне релігієзнавство ділиться на два напрямки. Перше ділить релігію і суспільство на дві незалежні структури. Другий напрямок стверджує, що релігія належить суспільству, перебуває в суспільстві.

Концепція релігії Олександра Меня стоїть на тому, що релігія – це відповідь людини на прояв божественної сутності.

Богословсько-теологічний підхід до релігії – це погляд на неї зсередини, з позиції самої Релігії. Основою його є релігійна віра. Збагнути релігію, вважають теологи, може тільки релігійна людина, їй властивий особливий вид духовного пізнання – релігійний досвід – переживання, пов'язані з відчуттям присутності у житті Вищого начала. Реалізується він на основі визнання абсолютності релігійного віровчення. Головне в богсословсько-теологічному підході – обґрунтування та захист релігійного віровчення, доказ вічної цінності релігії для кожної конкретної людини і людства.

Богословсько-теологічному підходові до релігії (погляд «зсередини») протистоїть філософський метод розуміння релігії (погляд «ззовні»).

Кінцева мета богословсько-теологічного підходу – це захист та виправдання релігійного віровчення, доказ вічної цінності релігії для кожної конкретної людини та людства взагалі.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь