ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

РПС


Тема: Електроенергетика України
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2014-06-25 13:12:13
Автор:
Обьем: 34
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

Вступ

Розділ I. Електроенергетика як галузь національного господарства України

1.1.        Значення та структура галузі електроенергетики в економіці України

1.2.        Державне регулювання електроенергетики України

1.3.        Розміщення електростанцій на території України

Розділ II. Суспільно-географічний аналіз електроенергетики України

2.1. Теплова електроенергетика України

2.2. Гідроелектростанції України

2.3. Атомна електроенергетика України

2.4. Альтернативна електроенергетика України

Розділ III. Проблеми і перспективи розвитку електроенергетики України

Висновки

Список використаних джерелВыводы:

 

Електроенергетика є складовою частиною енергетичного комплексу України. Вона впливає не тільки на розвиток народного господарства, але і на територіальну організацію виробничих сил.

Будівництво потужних ліній електропередач дає змогу освоювати паливні ресурси, незалежно від віддаленості районів споживання. Достатня кількість електроенергії притягує до себе підприємства та виробництва, в яких частка паливно-енергетичних витрат у собівартості готової продукції значно більша порівняно з традиційними галузями промисловості.

Електроенергетика має велике значення для спеціалізації районів. В ряді районів України (Донбас, Придніпров’я) вона визначає виробничу спеціалізацію, є основою формування територіально-виробничих комплексів.

У розвитку й розміщенні електроенергетики в Україні визначальними

є такі принципи: концентрація виробництва електроенергії внаслідок будівництва великих районних електростанцій, які використовують дешеве паливо і гідроенергоресурси; комбінування виробництва електроенергії і тепла з метою теплопостачання міст та індустріальних центрів; широкого освоєння гідроенергоресурсів з урахуванням комплексного розв’язання завдань електроенергетики, транспорту, водопостачання, іригації та рибної промисловості; випереджальний розвиток атомної енергетики, особливо в районах з напруженим паливно-енергетичним балансом.

Електроенергія виробляється здебільшого за рахунок поновлюваних джерел - вугілля, нафти, природного газу. Поновлюваним джерелом енергії є гідроенергетика.

Усі електростанції України поділяють на чотири види. В основу поділу входить використовуваний ресурс:

- теплові електростанції, які працюють на твердому, рідкому та газоподібному паливі. Їх поділяють на конденсаційні і теплоелектроцентралі;

- гідравлічні, що використовують відповідні гідроресурси і поділяються на гідроелектростанції, гідростимулюючі і припливні;

- атомні, які використовують збагачений уран або інші радіоактивні елементи;

- електростанції, які використовують нетрадиційні джерела енергії. Серед них найперспективнішими є вітрові, сонячні.

Недосконалість енергетичних ринків, обумовлена особливими властивостями електроенергетичних систем, потребує проведення їхнього ретельного дослідження для оцінки та аналізу технологічних та економічних факторів, що впливають на обрання формату ринку електроенергії, необхідного кожній окремій країні.

Процес реформування ускладнюється, виникають нові умови функціонування кожного конкретного ринку електричної енергії через розбіжні цілі, які стають перед державою.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь