ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Страхование


Тема: Єдиний соціальний внесок до загальнообов’язкового державного страхування та порядок його сплати
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2013-09-30 15:41:20
Автор:
Обьем: 20
Цена: 30 грн.

Содержание:

Зміст

Вступ

 

1.     Платники єдиного внеску

2.     Права та обов'язки платника єдиного внеску

3.     Ставки єдиного соціального внеску та порядок сплати

Висновки

Перелік використаноїлітературита інших джерел

Додаток Выводы:

Отже, згідно викладеного вище матеріалу можна зробити висновки:

- нарахування ЄСВздійснюється в межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, що дорівнює п’ятнадцяти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, на яку нараховується єдиний внесок.

- розмір ЄСВ та пропорції його розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування встановлюються Верховною Радою України.

Розмір ЄСВ для страхувальників, які використовують найману працю, визначається залежно від класу професійного ризику виробництва, встановленого відповідно до законодавства та нараховується у відсотках.

Цікаво, що ЄСВ не входить до системи оподаткування та податкове законодавство не регулює порядок нарахування, обчислення і сплати ЄСВ. Кошти, що надходять від сплати ЄСВ та застосування фінансових санкцій відповідно до Закону, не можуть зараховуватися до Державного бюджету України, бюджетів інших рівнів та використовуватися па цілі, не передбачені законодавством про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За оперативними даними за перше півріччя2011 року надходження  коштів від сплати єдиного внеску до фондів соціального страхування в порівнянні з відповідним періодом 2010 року зросли більш, як  на 22 %.

Страхові виплати (послуги) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, за рахунок зазначених коштів, здійснюються кожним Фондом відповідно до повноважень, якими вони наділені окремими законами у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Обліком платників єдиного внеску, забезпеченням збору та веденням обліку страхових коштів, контролем за повнотою та своєчасністю їх сплати, веденням Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування  займаєтьсяПенсійний фонд України.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь