ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Таможенное дело


Тема: Дослідження та розробка інформаційних митних технологій
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2014-01-07 13:05:39
Автор:
Обьем: 27
Цена: 30 грн.

Содержание:

Вступ

Завдання 1 (Теоретичне завдання) - Обмін даними у комп’ютерних мережах. Міжнародні стандарти електронного обміну даними. Міжнародні стандарти систем обробки повідомлень (електронної пошти).

Завдання 2 (Практичне завдання) - Формування ВМД

Висновки

Список використаної літературиВыводы:

ВИСНОВКИ

Виконуючи дану контрольну роботу, я ознайомилась з єдиною  автоматизованою інформаційною системою і оцінила її значення в сучасній роботі митних органів.

Також я мала змогу ознайомитись з процесом обміну даними у комп’ютерних мережах. Я дізналась про міжнародні стандарти електронного обміну даними та систем обробки повідомлень (електронної пошти).

Виконуючи друге, практичне завдання, я згадала, як правильно оформлювати вантажну митну декларацію, та, користуючись необхідними нормативно-правовими актами, заповнила бланк МД-2 ВМД.

Виконуючи цю контрольну роботу, я також закріпила свої знання з митних дисциплін.  Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь