ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Техника и технологии


Тема: Альбом конструкцій "Випарні апарати"
Тип: Реферат
Дата добавления: 2014-07-30 14:02:04
Автор:
Обьем: 20
Цена: 15 грн.

Содержание:

Вступ. 3

Змієвиковий випарний апарат. 4

Випарний апарат із внутрішньою нагрівальною камерою й центральною циркуляційною трубою.. 5

Випарний апарат з виносною циркуляційною трубою.. 7

Випарний апарат з виносною нагрівальною камерою.. 8

Випарний апарат з виносною горизонтальною камерою.. 10

Випарний апарат із плівкою, що піднімається. 11

Роторний прямоточний апарат. 13

Випарний апарат із примусовою циркуляцією.. 15

Барботажний випарний апарат типу Хеміко. 17

Випарний апарат із зануреним пальником. 18

Висновок. 19

Список літератури  20Выводы:

Рідини зазвичай випаровують шляхом нагрівання їх до температури кипіння і видалення пари, що утворюється, в атмосферу (або конденсації пари в холодильниках-конденсаторах).

Нагрівання рідини при випаровуванні можна проводити за допомогою будь-якого теплоносія, але в більшості випадків застосовують водяну пару. Зазвичай випаровують різні водні розчини, видаляючи з них воду в пароподібному стані. Пару, що утворюється при випаровуванні розчину, називають вторинною парою.

При випаровуванні неводних розчинів вторинною парою може бути будь-який розчинник, в якому було розчинено тверду речовину, що виділялася.

Випаровування проводять при атмосферному тиску, під вакуумом і під тиском вище атмосферного. для випаровування при атмосферному тиску застосовують головним чином відкриті апарати, а для випаровування при тиску, відмінному від атмосферного, - закриті.

Тепло, що витрачається на випаровування, може бути використано одноразово або багато разів. У першому випадку розчин випаровують в одному апараті і випарну установку в цьому випадку називають однокорпусною, а процес випаровування в ній - однокорпусним випаровуванням; вторинна пара при цьому не використовується. У другому випадку тепло вторинної пари, що утворюється, використовується для нагрівання в інших випарних апаратах тієї ж установки. В цьому випадку установки, в яких проводять випаровування, називають багатокорпусними, а процес випаровування в них - багатокорпусним випаровуванням.

Тепло вторинної пари може бути використано багато разів і в однокорпусних установках шляхом застосування теплового насоса. Крім того, тепло вторинної пари часто використовують в різних нагрівальних пристроях поза даною випарною установкою. Вторинну пару, що відбирається від випарної установки для нагрівання поза даною установкою, називають екстра - пором.

Одноразове випаровування. Найбільш простим способом видалення з розчинів порівняно невеликих кількостей розчинника є випаровування у відкритих апаратах, які зазвичай є відкритими чашами. Випаровування ведуть при атмосферному тиску, і вторинна пара, що утворюється з рідини, віддаляється в атмосферу. Обігрів апарату проводять в більшості випадків димовими газами або водяною парою через сорочки або змійовики.

Найбільш поширені закриті випарні апарати, застосування яких, крім поліпшення санітарно-гігієнічних умов роботи, дає можливість використовувати тепло вторинної пари.

При випаровуванні в однокорпусній випарній установці витрачається тепло:

а) Для нагрівання розчину до температури його кипіння;

б) на випаровування;

у) у навколишнє середовище.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь