ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Туризм


Тема: Автоматизація технологічного процесу служби прийому та обслуговування
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2012-09-21 12:01:18
Автор:
Обьем: 30
Цена: 35 грн.

Содержание:

 

Вступ

1. Теоретичні основи використання засобів інформатизації та автоматизації у готелях

1.1. Особливості автоматизації менеджменту в засобах розміщення

1.2. Основи АСОВІ засобів розміщення

2. Дослідження процесу автоматизації технологічного процесу служби прийому та обслуговування у готелі „Дружба”

2.1. Аналіз технології надання готельних послуг

2.2. Структура та зміст технологічного процесу прийому та розміщення в готельному підприємстві: технологічні цикли і технологічні операції.

2.3. Автоматизація технологічних процесів готельних послуг.

Висновки

Список використаної літератури

ДодаткиВыводы:

 

Результатами проведення дослідження є теоретичне узагальнення та методологічні рекомендації щодо впровадження та оптимізації використання інформаційних технологій у діяльності готелю. На основі проведеного дослідження можна зробити наступні висновки:

1. Готель є складовою галузі послуг, чим обумовлені особистості його функціонування, внутрішні та зовнішні зв’язки та інформаційні потоки.

2. Сучасний стан підприємств готельної індустрії свідчить про зменшення кількості готелів, зниження показників їхньої діяльності, поступовий занепад галузі та необхідність її розвитку, що вимагає перегляду задач управління діяльністю готелів та створення необхідної інформаційної бази для прийняття управлінських рішень.

3. Сучасні інформаційні технології дозволяють знайти резерви та визначити напрямки розвитку готельного бізнесу, покращити якість обслуговування, зменшити витрати управління, уникнути втрат від недовикористаних можливостей, розширити рекламні та маркетингові засоби.

4. Готель «Дружба» надає широкий комплекс готельних послуг. За останні 3 роки спостерігається збільшення виручки від реалізації послуг готелю, його чистого доходу та прибутку, показники рентабельності готелю досить високі та свідчать про стабільність, достатній рівень прибутковості та перспективу розвитку.

5. При впровадженні комп'ютерних інформаційних технологій в організації переслідується дві взаємозалежні основні цілі: скорочення витрат в організації, збільшення віддачі та підвищення продуктивності. За сучасних умов розповсюдження використання інформаційних технологій неможливо залишатися осторонь та задовольнятися застарілими засобами управління, маркетингу, обліку, обслуговування, зв’язку і т. д. В умовах конкурентної боротьби будь-яка організація повинна повністю використовувати усі наявні ресурси, а інформаційні технології при умілому та раціональному їх застосуванні надають безліч можливостей для розвитку.

6. Стан автоматизації та впровадження інформаційних технологій в готелі «Дружба» знаходиться на належному рівні. В готелі використовується спеціалізовані системи управління готелем, інформаційні зв’язки та потоки між службами готелю та у зовнішній сфері налагоджені.

7. Розгляд та аналіз ефективних інформаційних потоків і зв’язків та засобів їх погодження і оптимізації визначає основні напрямки використання інформаційних технологій в готелі, це: комплексна автоматизація управління готелем, в тому числі автоматизація систем бронювання, документообігу, системи знижок та обліку корпоративних клієнтів; використання глобальної мережі Інтернет в діяльності готелю.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь