ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Туризм


Тема: ТЕНДЕНЦІЇ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КОНГРЕСОВО-ВИСТАВКОВОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2018-02-19 02:08:23
Автор:
Обьем: 40
Цена: 35 грн.

Содержание:

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ КОНГРЕСОВО-ВИСТАВКОВОГО ТУРИЗМУ

1.1 Поняття про конгресово-виставковий туризму

1.2 Чинники поширення конгресово-виставкового туризму

1.3 Географія поширення конгресово-виставкового туризму

РОЗДІЛ 2. СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КОНГРЕСОВО-ВИСТАВКОВОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

2.1 Умови розвитку конгресово-виставкового туризму та географія його поширення в Україні   

2.2. Проблеми конгресово-виставкового туризму

2.3 Перспективи розвитку конгресово-виставкового туризму в Україні

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

ДОДАТКИВыводы:

За результатами виконаної роботи можна зробити наступні висновки.

У данному досліженні розкрито сутність конгресово-виставкового туризму, його особливості, історія, сутність, зроблено аналіз науково-методологічних праць щодо проблеми дослідження.

Проаналізовані географічні чинники поширення конгресово-виставкового туризму. Цей вид туризму забезпечує динамічний розвиток економік багатьох країн, тому що робить істотний внесок у ВВП, збільшує зайнятість населення, а також формує дохідну частину бюджету. Конгресово-виставковий туризм відіграє велику економічну роль.

Висвітлена географія поширення конгресово-виставкового туризму. Вияснено, що найбільш розвинений даний вид туризму в таких країнах як: США, Німеччина, Іспанія, Велика Британія та Франція. Основна частина конгресів (близько 80 %) припадає на країни Західної Європи та Північної Америки. Перші три позиції за кількістю міжнародних симпозіумів і нарад міцно утримують США, Франція і Великобританія.

Визначено що в Україні зростає потік внутрішнього туризму, а також конгресово-виставковий туризм розвивається в великих містах (таких як Київ, Харків, Донецьк та Дніпропетровськ). Чемпіонат Європи з футболу, котрий проходив в 2012 році, дуже на це вплинув.

Виділено та охарактеризовано проблеми конгресово-виставкового туризму в Україні, серед них: відсутність необхідної статистичної інформації про розвиток даного виду туризму; слабенька інфраструктура ділового туризму; невідповідність ціни якості послуг, що надаються; нерівномірний розподіл ділових туристів по території України; відсутність ефективної маркетингової політики для просування ділового туризму на зарубіжних ринках; недостатньо розвинена система професійної підготовки та перепідготовки кадрів для індустрії ділового туризму тощо.

Зроблений висновок про розвиток і перспективи конгресово-виставкового туризму в Україні як перспективний напрямок, враховуючи прибутки та велику кількість клієнтів з усього світу.

При написанні роботи вдосконалились навики аналізу, систематизації та узагальнення інформації.Вернулся в раздел работ Скачать работуЕсли Вам не подходят способы оплаты, указанные на сайте, Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

ЕСЛИ У ВАС ВОЗНИКЛИ ВОПРОСЫ ПО ПОВОДУ ДОБАВЛЕНИЯ ИЛИ СКАЧИВАНИЯ РАБОТ ОБРАЩАЙТЕСЬ К АДМИНИСТРАТОРУ САЙТА:

+380969431646, +380501022921 или helpstudentu@mail.ru

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь