ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Туризм


Тема: Ринок міжнародного туризму як невід’ємна складова сучасного світового ринку
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2024-03-20 11:41:25
Автор:
Обьем: 50
Цена: 70 грн.

Содержание:

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ ТА ПЕРЕДУМОВИ ЙОГО РОЗВИТКУ

  1. Значення міжнародного туризму та його сутність
  2. Основні види міжнародного туризму
  3. Аналіз чинників, що впливають на функціонування та формування туристичного ринку

РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ СВІТОВОГО РИНКУ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ

2.1.Місце України на ринку міжнародного туризму

2.2.   Аналіз структури та динаміки світового ринку туристичних послуг

2.3.   Пейзажні дороги у міжнародному туризмі: світовий та український досвід

РОЗДІЛ 3.ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РИНКУ МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ ЯК НЕВІД'ЄМНОЇ СКЛАДОВОЇ СУЧАСНОГО СВІТОВОГО РИНКУ

3.1.   Стратегія розвитку туристичної галузі України

 

3.2.   Перспективи залучення іноземних інвестицій на ринок туристичної політики України

ВИСНОВОК

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛВыводы:

Для України міжнародний туризм є досить молодою галуззю, що знаходиться на етапі становлення, але має всі необхідні умови для інтенсивного розвитку внутрішнього та іноземного туризму. Насамперед, знаходячись у самому центрі Європи, на перехресті важливих міжнародних транспортних коридорів, вона має сприятливі природно-кліматичні умови, багаті історико-культурні можливості, людські та матеріальні ресурси.

Існують чинники, що гальмують розвиток даної сфери послуг, серед яких можна виділити: недостатність розвитку інфраструктури, відсутність кваліфікованого персоналу, екологічні та кримінальні ризики, низький рівень побутового комфорту, високі ціни на послуги. Крім того, стримуючим чинником розвитку туристичної галузі, її матеріально-технічної бази є проблеми, пов’язані з податковим законодавством України. Це, перш за все, стосується сплати податку на додану вартість, земельного податку, готельного та курортного зборів.

Активний ріст туристичного підприємництва залежить від реалізації прийнятих державних програм розвитку туризму; наявності законодавчої бази, яка стимулює та підтримує механізми фінансування і інвестування в галузь туризму; розвиток економічної діяльності підприємств курортно-рекреаційного господарства; активізації інвестиційної політики в галузь туризму. Для успішного розвитку туризму необхідно забезпечити його раціональне планування і ефективне управління. Перевагами розвитку туризму мають стати нові робочі місця, додаткові прибутки і інвестиційні надходження, модернізація комунальних підприємств, нові технології і ноу-хау.

Фундаментом для становлення індустрії туризму є формування законодавчої та нормативної бази у сфері туризму з урахуванням норм міжнародного права.

Розвиток туристичної інфраструктури в мережі Міжнародного Туристичного Комплексу повинна ґрунтуватися на дослідженнях тенденцій щодо розвитку світового ринку туризму і туристичних потоків, а також кон’юнктури і цін на ньому, комплексному аналізі стану українського ринку туристичних послуг і прогнозах щодо реальних інвестицій для розвитку туристичної інфраструктури. Проте для залучення туристів одних інвестицій замало. Необхідно розширити сферу послуг, особливо суспільну безпеку, контроль за дорожнім рухом і скупченням людей, швидку допомогу, санітарні служби і прибирання вулиць.

Слід також займатися внутрішнім розвитком туризму, що розрахований на власних жителів і бізнес: роздрібних торговців, туристичні агентства, ресторани, фінансові інститути, державний і приватний транзит, розміщення, міліцію і посадових осіб. Необхідно інвестувати у найм на роботу і тренінг, ліцензування і спостереження за бізнесом, що має відношення до туризму. Так, сінгапурські таксисти відомі своєю професійною підготовкою, яка включає екзамен з англійської мови, програми безпеки і вміння орієнтуватися. Проте деякі надають перевагу невеликим інвестиціям в інфраструктуру туризму, незважаючи навіть на те, що таксі в аеропорту і транзит - це перше, з чим зіштовхуються туристи в новому місці призначення.

Отримані в роботі результати про Ринок міжнародного туризму як невід’ємної складової сучасного світового ринку дозволяють внести пропозиції щодо покращення умов длярозвитку міжнародного туризму.  

Стратегічною метою розвитку міжнародного туризму можна визначити створення конкурентоспроможного на світовому ринку туристичного продукту, здатного максимально задовольнити туристичні потреби населення країни, забезпечити на цій основі комплексний розвиток територій та їх соціально-економічних інтересів при збереженні екологічної рівноваги та історико-культурного довкілля. Програма дій, зорієнтована на досягнення цієї мети, має бути синхронізованою із загальними темпами становлення ринкових механізмів і співвідносною з політикою структурних реформ в економіці. Вона повинна також враховувати накопичений досвід розвитку туризму у світі, що створює сприятливі умови доопрацювання та розроблення відповідної нормативно-правової бази туризму.Вернулся в раздел работ Скачать работуУвага! З технічних причин завантаження робіт в автоматичному режимі тимчасово відключено. Ви можете оплатити доступ до робіт, перерахувавши гроші на карту Приватбанку. Для уточнення реквізитів звертайтеся до адміністратора

 

 

 

+380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) або happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь